هر آن چه باید در مورد توکن TREAT بدانید!

شیتوشی کوساما Shytoshi Kusama که به‌عنوان توسعه‌دهنده ارشد پروژه شیبا اینو از او یاد می‌شود و اخبار این پروژه را به کاربران اطلاع می‌دهد، به‌تازگی اعلام کرده است که توسعه‌دهندگان رمزارز شیبا اینو در حال حاضر روی تکمیل پروژه‌ای به نام ریوشی Ryoshi هستند. این پروژه قرار است تا به رشد اکوسیستم شیبا اینو کمک کند و باعث شود تا این شبکه بیش‌ازپیش گسترش پیدا کند. در راستا تکمیل این پروژه شاهد ایجاد توکن TREAT از سوی شیبا اینو هستیم.

ایجاد این توکن باعث شده تا تحلیل قیمت شیبا اینو دستخوش تغییر شود و آمار خرید شیبا اینو افزایش پیدا کند. شیتوشی کوساما به‌عنوان توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو در مورد به‌روزرسانی جدیدی که قرار است روی این رمزارز اعلام شود بیان کرده است که برنامه‌های این پروژه مرتبط با عرضه استیبل کوین و توکن پاداش است.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا در مورد توکن TREAT به‌عنوان یکی از پروژه‌های شیبا اینو صحبت و بیان کنیم که چگونه ایجاد این توکن باعث می‌شود تا قیمت شیبا اینو تغییر پیدا کند و شاهد پیش بینی قیمت شیبا اینو در مورد افزایش قیمت این رمزارز باشیم. پس با ما همراه باشید تا در این زمینه صحبت کنیم.

 

خرید شیبا اینو و SHI

درصورتی‌که قصد دارید تا با تحلیل قیمت شیبا اینو و بررسی روند این رمزارز اقدام به خریدوفروش این توکن کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که در حال حاضر شاهد ایجاد استیبل کوینی جدید از سوی شیبا هستیم.

این استیبل کوین که SHI نام دارد و در کنار این استیبل کوین شاهد ایجاد توکن TREAT هستیم که به‌عنوان توکن پاداش خرید شیبا اینو مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌منظور تحلیل قیمت شیبا اینو نیاز است تا در مورد این دو توکن تحقیق کنید.

 

خرید شیبا اینو و SHI

 

طبق گفته شیتوشی کوساما، استیبل کوین SHI به نحوی است که به‌هیچ‌عنوان تحت‌تأثیر نوسانات بازار و افزایش آمار خریدوفروش شیبا اینو قرار نمی‌گیرد. با وجود آن که استیبل کوین‌ها به نحوی هستند که به‌هیچ‌عنوان نباید قیمت آن‌ها تغییر کند، اما پس از ریزش بازار شاهد سقوط استیبل کوین UST بودیم.

شیتوشی کوساما تأیید کرده است که پس از سقوط استیبل کوین UST، بسیاری از افراد نگرانی‌های بسیار زیادی درباره قیمت شیبا اینو و استیبل کوین‌های UST پیدا کرده‌اند.

برای حل این مشکل نسخه‌ای از استیبل کوین SHI درحال‌توسعه از سوی تیم توسعه شیبا اینو است که در آن از تمام مشکلات پروژه‌هایی مشابه‌تر اجتناب می‌شود و به‌هیچ‌عنوان فروش شیبا اینو و SHI تأثیری روی قیمت این رمزارز نخواهد داشت.

شیتوشی کوساما در انتها به این نکته اشاره کرده است که استیبل کوین SHI قرار است تا در سال جاری عرضه شود. انتظار می‌رود که با عرضه این توکن شاهد افزایش قیمت شیبا اینو باشیم. در همین راستا اگر قصد دارید تا اقدام به پیش بینی قیمت شیبا اینو کنید، نیاز است تا به این نکته توجه داشته باشید.

آن چه که آینده ارز دیجیتال شیبا نشان می‌دهد، بر اساس نقشه راه شیبا اینو، این مجموعه قصد دارد تا استیبل کوین SHI را تا پایان سال 2022 راه‌اندازی کند. بی شک وجود این استیبل کوین تأثیر بسیار زیادی در مقابله و متعادل کردن پرداخت‌ها بدون نوسانات بازار ایفا می‌کند.

 

توکن TREAT شیبا

در کنار استیبل کوین SHI، شیتوشی کوساما بیان کرده است که تیم اکوسیستم شیبا به دنبال آن هستند تا توکن جدیدی به توکن TREAT را هم ایجاد و به شبکه شیبا اضافه کنند.

اگر بخواهیم در مورد توکن TREAT اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که توکن TREAT به‌عنوان توکن پاداش برای کاربران در اکوسیستم شیبا اینو عمل می‌کند. این در حالی است که BONE قرار است تا به‌عنوان توکن پاداش تأییدکنندگان در شیباریوم عمل کند.

البته باید به این موضوع توجه کنید که موجودی محدودی از توکن TREAT وجود دارد. این توکن برای اعضای وفاداری خواهد بود که علی‌رغم تمام انتقادهای اخیر دست به فروش شیبا اینو نزده و همواره از این رمزارز و پروژه‌های آن پشتیبانی کرده‌اند.

 

توکن TREAT شیبا

 

شیتوشی کوساما در مورد توکن TREAT بیان کرده است که توکن TREAT به‌عنوان پاداش متاورس و نسخه بلاک‌چینی بازی کارتی شیباست. هم چنین وجود آن به متوازن‌سازی استیبل کوین SHI کمک خواهد کرد. موضوع مهمی که برای پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022 باید بدانید این است که در حال حاضر شبکه لایه دوم شیباریوم درحال‌توسعه است.

شیتوشی کوساما در خصوص برنامه‌های توسعه متاورس بیان کرده است که این پروژه در حال حاضر در مسیر توسعه است و همچنین بازی‌های کارتی جدیدی از سوی این مجموعه با نام‌های Playside و Shiba Games توسعه پیدا کرده است.

کوساما اعلام کرده است که به‌زودی اطلاعات بیشتری درباره این بازی و نقش توکن TREAT در این بازی‌ها اعلام خواهد کرد. آن چه که مشخص است راه‌اندازی توکن TREAT گام بزرگی در مسیر غیرمتمرکز کردن اکوسیستم شیبا اینو ایفا خواهد کرد و می‌توان انتظار داشت که پس از معرفی و پیاده‌سازی نهایی توکن TREAT ، قیمت شیبا اینو افزایش قابل‌توجهی پیدا خواهد کرد.

اخبار جدیدی که در مورد به‌روزرسانی‌های شیبا اینو و اکوسیستم شیبا منتشر شده است، باعث شده تا علاقه‌مندان به این رمزارز مشتاقانه منتظر راه‌اندازی توکن TREAT و استیبل کوین SHI باشند. علاوه بر این، کاربران و هولدرهای شیبا اینو هم منتظر راه‌اندازی Shibarium هستند. البته در حال حاضر هنوز از سوی مدیران اکوسیستم شیبا اینو تاریخ دقیقی برای راه‌اندازی شیباریوم مشخص نشده است.

 

سؤالات متداول

1) توکن TREAT چیست؟

توکن TREAT قرار است به‌عنوان توکن پاداش در شبکه شیبا اینو عمل کند. راه‌اندازی این توکن نقش مهمی در غیرمتمرکز کردن اکوسیستم شیبا ایفا خواهد کرد.

2) استیبل کوین SHI چیست؟

مدیران شیبا اینو تصمیم گرفته‌اند تا استیبل کوین منحصربه‌فردی را برای اکوسیستم خود با نام SHI ایجاد کنند. این توکن قرار است قیمت ثابتی داشته و نقشی مشابه تتر ایفا کند.

3) کاربرد توکن TREAT چیست؟

در حال حاضر مدیران شیبا، توکن TREAT را به‌عنوان توکن پاداش معرفی کرده‌اند. انتظار می‌رود که از این توکن در پروژه متاورس شیبا و بازی‌های این اکوسیستم هم استفاده شود.

 

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی دو خبر مهم در مورد شیبا اینو پرداخته و بیان کنیم که توکن TREAT و SHI چیست و قرار است تا این دو توکن در اکوسیستم شیبا چه نقشی ایفا کنند. بی‌شک این دو پروژه قرار است تا در آینده تاثیر بسیار زیادی روی رشد اکوسیستم شیبا اینو بگذارند و باعث متعادل‌سازی هرچه بیشتر این اکوسیستم خواهند شد.

این دو توکن از جدیدترین پروژه‌هایی هستند که مدیران شیبا اینو برای گسترش کسب‌وکار خود ایجاد کرده‌اند و انتظار می‌رود که با راه‌اندازی کامل این دو پروژه، شاهد افزایش قیمت شیبا اینو باشیم.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.