تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو در سال 2022 – 2023

شیبا اینو یکی از رمز ارزهای محبوبی است که در بازار وجود دارد و در مدت زمانی کوتاهی توانسته تبدیل به یکی از برترین توکن‌های موجود در بازار شود. در این بین لازم است تا برای خرید شیبا اینو و سرمایه گذاری روی آن حتما اقدام به بررسی تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو بپردازید و براساس تحلیل، روی این توکن سرمایه گذاری کنید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو آشنا کنیم و در مورد آینده ارز شیبا اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا نگاهی به روند کوتاه مدت و بلند مدت شیبا اینو بیاندازیم و سپس در مورد روند معاملات اخیر این توکن هم اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

تحلیل کلی شیبا اینو

پیش از آن که بخواهیم به صورت کامل اقدام به تحلیل ارز دیجیتال شیبا کنیم، نیاز است تا به صورت کلی در مورد این رمز ارز صحبت کنیم. در وهله اول باید به این نکته توجه داشته باشید که آدرس سایت رسمی شیبا اینو www.shibatoken.com است. شما می‌توانید از طریق این وب سایت اطلاعات کاملی در مورد پروژه شیبا بدست بیاورید و در صورتی که قصد دارید تا هولدر این رمز ارز شوید، نیاز است تا حتما این مطالب را بررسی کنید.

همچنین اگر بخواهیم اولین قیمت شیبا اینو را به شما ارائه دهیم باید گفت که این رمز ارز در ابتدا کار خود را با قیمت 0.000000000056 آغاز کرد و حالا قیمت آن به 0.000013 دلار رسیده است. همان طوری که مشاهده می‌کنید، شیبا در مدت زمان کوتاهی که از آغاز فعالیت آن می‌گذرد، رشد فوق العاده‌ای پیدا کرده است و افرادی که بر اساس تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو روی این رمز ارز سرمایه گذاری کردند توانستند در مدت زمان کوتاهی سود قابل توجهی پیدا کنند.

در حال حاضر به منظور بررسی وضعیت شیبا اینو باید گفت که قیمت این رمز ارز بر اساس تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو در تمام بازه‌ها و تایم فریم‌های زمانی وضعیت صعودی پیدا کرده است. تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو در تایم فریم 24 ساعته سیگنال خرید را صادر کرده است و همچنین در نمودار و تایم فریم 4 ساعته می‌توان دید که شیبا اینو در یک روند صعودی قرار گرفته است.

اندیکاتورها نشان می‌دهد که در هر دو تایم فریم روند شیبا اینو صعودی است و فقط چند سیگنال خنثی از سوی اندیکاتورها برای این رمز ارز ارائه شده است. به همین واسطه می‌توان انتظار داشت که روند آتی شیبا اینو صعودی باشد و در کنار آن که به نظر می‌رسد بازار به حرکت صعودی خود ادامه دهد، به همین واسطه شیبا اینو هم همراه با بازار افزایش قیمت پیدا خواهد کرد.

 

تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو به صورت بلند مدت

تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو در تایم 24 ساعته و روزانه قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که قرار است به صورت بلند مدت روند این رمز ارز صعودی باشد. همچنین فشار خرید برای شیبا اینو در نمودارهای میان مدت وجود دارد. در حال حاضر در بلند مدت 9 اندیکاتور روند خنثی شیبا را نشان می‌دهند، بقیه اندیکاتورها سیگنال صعودی داده اند و هیچ سیگنالی برای فروش این رمز ارز هم در بلند مدت صادر نشده است. به منظور بررسی اندیکاتورها در تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • MACD شیبا در حال حاضر صعودی است و خط سیگنال این اندیکاتور با عبور از خط MACD این مسئله را نشان می‌دهد. این اندیکاتور حرکت صعودی قوی را در بلند مدت نشان می‌دهد.
  • اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 58 است و نشان می‌دهد که شیبا اینو تقریباً در حال خرید است.
  • باندهای بولینگر از تاریخ 10 ژوئیه باریک شده بودند و این مسئله نشانه واضحی بود که پس از آن با افزایش قیمت 6.59٪، شیبا اینو همراه بودیم.

در حال حاضر، این اندیکاتور همچنان در روند صعودی قرار دارد. در این بین به منظور پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 باید به این نکته اشاره کرد که پس از صعودهای آتی باید انتظار اصلاح کردن‌های بازار را هم تا پایان سال 2022 داشت.

تحلیل کلی شیبا اینو

تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو برای کوتاه مدت

قیمت شیبا اینو پس از ریزش‌های اخیر توانست در یک کانال صعودی قابل توجه قرار بگیرد و یک روند صعودی قوی را دنبال کند. در تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو در نمودار 4 ساعته، شیبا در یک روند صعودی قرار دارد زیرا بالاتر از میانگین‌های متحرک معامله می‌شود. البته قیمت شیبا اینو اخیراً به SMA 20 روزه که در قیمت 0.001165 دلار قرار دارد برگشته است، اما به نظر می‌رسد در ادامه حرکت صعودی خود را از سر بگیرد.

همچنین از نظر تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو RSI در حال حاضر در 61 است و به نظر می‌رسد که این رمز ارز به سمت منطقه اشباع خرید حرکت کند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و به سمت بالا در حال حرکت است. تمامی این موارد در کنار هم نشان می‌دهد که تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو و روند آتی شیبا اینو در کوتاه مدت صعودی است زیرا به نظر می‌رسد بازار قرار است به حرکت صعودی خود ادامه دهد و شیبا هم در این مسیر حرکت خود را ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو به صورت بلند مدت

تجزیه و تحلیل معاملات اخیر شیبا اینو

پس از بررسی تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو باید به این نکته اشاره کرد که شیبا اینو در حال حاضر در قیمت 0.000005 دلار معامله می‌شود که بالاتر از کف قیمتی 30 روزه خود یعنی 0.000007197 دلار و پایین تر از سقف قیمت 30 روزه خود یعنی 0.00001243 دلار است. علاوه بر این، شیبا اینو بالاتر از میانگین قیمت 0.000010407 دلاری خود در ماه گذشته قرار گرفته است.

به طور کلی، تاریخچه اخیر معاملات شیبا اینو نشان می‌دهد که معامله گران در حال حاضر نسبت به توکن خوشبین هستند و این مسئله باعث شروع روند روند صعودی این رمز ارز شده است. ارزش بازار شیبا اینو 6,498,992,109 دلار بوده که برای یک توکن نسبتاً بالا است. اگر بخواهیم درک درستی نسبت به ارزش بازار شیبا اینو به شما ارائه دهیم باید گفت که ارزش این توکن به قدری است که این رمز ارز را جز 100 توکن با ارزش بازار قرار داده است. در همین حال، میانگین حجم شیبا در یک دوره 24 ساعته هم بسیار بالا است. تمامی این موارد در کنار هم بیانگر دید مثبت بازار به این توکن است و بسیاری از افراد اقدام به خرید و باز کردن معاملات لانگ نسبت به این توکن کرده اند. در صورتی که نظری در مورد تحلیل تکنیکال شیبا اینو دارید، خوشحال می‌شویم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

جمع بندی

در این مطلب نگاهی به تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو انداخته و بیان کردیم که از نگاه بلند مدت و کوتاه مدت این رمز ارز در چه مسیری قرار می‌گیرد. همان طوری که اشاره کردیم حرکت قیمت شیبا اینو در ماه گذشته به نحوی است که روند معاملات آن سیگنال‌های صعودی بسیار زیادی را ارائه دهد. به همین دلیل بسیاری از افراد که تا پیش از این در پوزیشن Short قرار داشتند، تغییر پوزیشن دهند.

 

سوالات متداول

1) تحلیل شیبا اینو در کوتاه مدت چیست؟

در کوتاه مدت می‌توان انتظار روند صعودی از شیبا اینو را داشت. شیبا با توجه رشد بازار، افزایش قیمت پیدا خواهد کرد.

2) تحلیل شیبا اینو در بلند مدت چگونه است؟

بر اساس اندیکاتورهای مختلفی که وضعیت رمز ارزها را به شما اطلاع می‌دهد، می‌توان گفت که در تایم فریم‌های بلند مدت شیبا اینو روند صعودی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.