نقشه راه شیبا اینو (توکن سوزی + مزایا و معایب ارز شیبا اینو)

نقشه راه شیبا اینو، توکن سوزی این ارز دیجیتال، مزایا و معایب آن از جمله موارد مهمی هستند که شما در هنگام فروش شیبا اینو، قبل از خرید یا در زمان سرمایه گذاری روی این رمزارز باید از آنها اطلاع داشته باشید.

همانطور که می دانید، ارز دیجیتالی شیبا اینو در چند سال اخیر، به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدار ترین رمزارزها در بازار شناخته می شد و این برتر بودن یا جلوتر بودن از رقبایی مثل دوج کوین، بیت کوین و غیره، تا به امروز ادامه داشته است.

اگر شما قصد دارید همانند بسیاری از افراد که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند، به یک متخصص کار کشته تبدیل شوید و از دنیای بازار رمزارزهای دیجیتالی به خصوص، ارز دیجیتالی شیبا اینو، اطلاعات مفیدی در اختیار داشته باشید، می توانید تا انتهای این مقاله، ما را همراهی کنید.

 

مزایا و معایب رمزارز شیبا اینو

رمزارز دیجیتالی شیبا اینو که به دلیل ویژگی های جذابش مثل دسترسی راحت و آسان ان، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است، مزایا و معایبی دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم؛ برخی از این مزیت ها و معایب شیبا اینو عبارتند از:

 

مزایای رمزارز دیجیتالی شیبا اینو

مزایای ارز شیبا اینو به شرح زیر است:

قیمت مناسب

قیمت مناسب شیبا اینو در مقایسه با بسیاری از ارزهای موجود در بازار، از قیمت نسبتا پایینی برخوردار است و همین موضوع سبب شده است تا افراد بسیاری روی این ارز، سرمایه گذاری کنند.

قابلیت سوددهی در کوتاه مدت

شیبا اینو به علت نوسانات بسیاری که دارد، در کوتاه مدت می تواند برای شما سوددهی داشته باشد؛ این ویژگی، برای آن دسته از افرادی که به دنبال سوددهی و سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند، مزیت به حساب می آید.

فعالیت های مالی آسان و بدون دردسر با شیبا اینو

تحت نظر نبودن شیبا اینو بر عهده هیچ دولتی و غیرمتمرکز فعالیت کردن این رمزارز، باعث می شود تا خرید، فروش سرمایه گذاری روی این ارز، راحت و بدون دردسر انجام شود.

 

معایب رمزارز دیجیتالی شیبا اینو

معایب ارز شیبا اینو به شرح زیر است:

عدم زیر ساخت فنی خوب و قوی

عدم فعالیت ارز شیبا اینو روی یک شبکه غیرمتمرکز اختصاصی، احتمال اینکه این ارز نتواند در آینده با مابقی رمزارزها رقابت کند را بالا می برد.

برخوردار از نوسانات شدید

نوسانات بسیار بالا و شدید ارز دیجیتالی شیبا اینو، می تواند برای آن دسته از افرادی که به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستند، مناسب و کارآمد نباشد.

میم کوین بودن ارز شیبا اینو

همانطور که می دانید، رمزارز دیجیتالی شیبا اینو یک میم کوین است و همین ویژگی از رمزارز مذکور، موجب می شد تا شیبا اینو، بی نهایت و در تعداد بالا تولید شود؛ این یک ویژگی منفی از شیبا اینو محسوب می شود؛ زیرا امکان اینکه قیمت آنها به صورت ناگهانی با افت شدید قیمتی مواجه شوند، بسیار زیاد است.

با همه این تفاسیر، مزایای ارز دیجیتالی شیبا اینو از معایب آن بیشتر است و بیشتر عیوب این ارز، احتمالاتی هستند که طبق پیش‌بینی ها گفته شده در آینده اتفاق می افتند؛ بنابراین، در حال خاضر، باا خیال راحت می توانید روی این رمزارز، سرمایه گذاری کنید.

 

میم کوین بودن ارز شیبا اینو

نقشه راه توکن سوزی شیبا اینو

توکن سوزی شیبا اینو سبب می شود تا قیمت شیبا اینو بیشتر شود و ارزش نسبتا زیادی در مقایسه با قبل از توکن‌سوزی  به دست آورد؛ در واقع، به کمک این روش، تعداد توکن هایی که در گردش هستند، کمتر شدهو به همین امر، قیمت آن افزایش می باید.

شرکت بیگر اینترتینمنت که به عنوان یک کمپانی پخش موسیقی در بین افراد فعالیت می کند، توانسته است بیش تر از ۱ میلیارد، ارز شیبا جمع آوری کند؛ این کمپانی، برای توکن سوزی شیبا اینو، برنامه ای اختصاصی تدارک دیده بود که توانست بر طبق همین برنامه، فرآیند توکن سوزی را انجام دهد.

این شرکت که در حوزه های موسیقی و سرگرمی فعالیت می کند، برنامه ها و جشن های مختلفی را برای دوست‌داران فوتبال و بسکتبال تدارک دیده بود؛ به گفته شرکت بیگر، بیشتر درآمد حاصل از فروش این ارز، به جشن های مربوط به توکن سوزی اختصاص می یابد.

حالا بهتر است به بررسی درآمد این کمپانی بپردازیم که چگونه انجام می شود؟ کمپانی بیگر اینترتینمنت، بلیط رویدادها و NFT ها را به کاربران میفروشد تا آنها نیز به این‌ روش بتوانند آهنگ های روز دنیا را گوش کنند؛ در نهایت، از این طریق، به درآمد می رسد.

ناگفته نماند، شرکت بیگر اینترتینمت که بر مبنای کریپتو پایه گذاری شده است، تا کنون توانسته، ۸۸۰ میلیون واحد از رمزارز شیبا اینو را که یک میم کوین است، بسوزاند و این شیوه، سبب ارزشمند شدن شیبا اینو شده است.

“توکن‌سوزی” خرید، دارایی های ملموس در دنیای واقعی، فروش و تجارت آنها را کارآمدتر می‌کند و در عین حال احتمال تقلب را کاهش می‌دهد.

 

هدف از NFT ها و بازی ها در شیبا اینو

ان اف ای‌ها، همان توکن های غیر قابل تعویضی هستند که حتی از نظر ارزش، با nft دیگر برابر نیستند؛ در واقع، می توان گفت هر توکن NFT، همانند اثر انگشت افراد، سنگ های قیمتی کمیاب و مواردی که به صورت اختصاصی در جهان وجود دارند، خاص و منحصر به فرد است.

برخلاف ارزهای رمزنگاری شده، نمی‌توان آن اف تی‌ها را به صورت برابر یا مساوی معامله کرد؛ در نتیجه، nft، با توکن های قابل تعویض مانند ارزهای رمزنگاری شده که با یکدیگر یکسان هستند، متفاوت است.

به طور کلی، NFTها (توکن‌های غیرقابل تعویض) توکن‌های رمزنگاری منحصربه‌فردی هستند که روی یک بلاک چین وجود دارند و نمی‌توان آن‌ها را تکرار کرد.

 اساساً استفاده از NFT در بازی دو مزیت دارد؛ اولاً این امکان را برای مدل‌های بازی در جهت کسب درآمد بیشتر فراهم می‌کند و ثانیاً کاری می کند تا امکان تداوم بالقوه دارایی‌های مجازی افراد، فراتر از محدوده خود بازی مبدأ پیش برود.

Shiba Inu Game در واقع دو بازی است که به دو دسته یک بازی موبایل کلاسیک و یک بازی NFT تقسیم می شود که از NFT های Shiboshi استفاده می کند.

 این بازی موبایل که توسط Playside Studios و William Volk توسعه داده شده است، به گونه‌ای طراحی شده که بازیکنان معمولی‌تری را جذب کند. نسخه بلاک چین این بازی ارزش بیشتری به NFT های شیبوشی اضافه می کند و شامل عناصر بازی برای کسب درآمد می شود.

 

هدف از NFT ها و بازی ها در شیبا اینو

 

آیا ارزش شیبا اینو در آینده به 0.01 می‌رسد؟

جواب بسیاری از تحلیل‌گران در حوزه ارزهای دیجبتال، به این سوال منفی است؛ در واقع، افراد متخصص و فعال در بخش خرید و فروش شیبا اینو می گوبند به دلایل مختلفی چون زیاد بودن تعداد توکن ها در بازار، مدت زمان کم حضور در بازار ارزها و غیره ارزش این ارز به 0.01 نمی رسد.

 

جمع بندی

ما در مقاله فوق، به بررسی دقیق آنچه که شما در رابطه با نقشه راه شیبا اینو به آن نیاز دارید، پرداختیم؛ توکن سوزی رمزارز شیبا اینو، NFTها و بازی ها در شیبا اینو، مزایا و معایب شیبا اینو از جمله موارد پرداختنی در بحث مورد نظر ما بودند.

اگر به دنبال سرمایه گذاری روی رمزارز دیجیتالی شیبا اینو هستید، بد نیست در رابطه با عناوینی که بالاتر درباره آنها صحبت کردیم، اطلاع داشته باشید؛ زیرا در صورت آگاهی از ویژگی های شیبا اینو، خرید، فروش و سرمایه گذاری روی این رمزارز، برای شما راحت تر خواهد شد.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.