برنامه و فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو برای آینده

شیبا اینو یکی از رمزارزهای محبوبی در بازار کریپتو است که بسیاری از افراد با تحلیل قیمت شیبا اینو روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و اقدام به خرید و فروش شیبا اینو می‌کنند. دراین‌بین یکی از موضوعات بسیار مهمی که در مورد این رمزارز باید بدانید آن است که مدیران مجموعه شیبا اینو تلاش کرده‌اند تا با گسترش اکوسیستم این رمزارز فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو را بیشتر کنند.

در همین راستا قرار است تا به‌زودی پروژه‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی برای گسترش فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو انجام شود که ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی را برای اکوسیستم شیبا اینو به وجود می‌آورد.

در این مطلب قصد داریم تا به بررسی فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو پرداخته و بیان کنیم که نیاز است تا چه مواردی را در تحلیل قیمت شیبا اینو در نظر گرفته و از این طریق با دید کاملی اقدام به سرمایه‌گذاری روی این رمزارز کنید.

 

تاریخچه قیمت شیبا اینو

اگر بخواهیم در مورد پیش بینی قیمت شیبا اینو و فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم نیاز است تا در وهله اول به بررسی تاریخچه شیبا اینو پرداخته و در این زمینه صحبت کنیم.

اولین قیمت شیبا اینو که به ثبت رسیده است به سال 2020 باز می‌گردد. در ابتدا افرادی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری روی این رمزارز بودند، می‌توانستند اقدام به خرید شیبا اینو با قیمت 0.000000000972 دلار کنند. با شروع سال 2021 رفته‌رفته میزان فروش شیبا اینو کاهش پیدا کرد و این موضوع باعث رشد فوق‌العاده قیمت شیبا اینو شد.

در این سال سکه شیبا اینو توانست دوره بی‌سابقه‌ای را سپری کند و حتی برای مدت کوتاهی از  رمزارز Dogecoin (DOGE) پیشی بگیرد. البته پس از ریزش شدید بازار رمزارزها در سال 2022، بسیاری از افراد با تحلیل قیمت شیبا اینو اقدام به فروش شیبا اینو کردند و از این طریق رمزارزهای خود را به فروش رساندند.

در حال حاضر قیمت شیبا اینو در نقطه تعادلی به سر می‌رود و می‌توان انتظار داشت که به دلیل فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو و برنامه‌ای که مدیران این پروژه برای آینده دارند، شاهد بالارفتن قیمت شیبا اینو خواهیم بود.

البته پیش بینی قیمت شیبا اینو به پارامترهای بسیار مختلفی وابسته است؛ اما بی شک اگر فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در مسیر موفقیت حرکت کند، می‌تواند باعث بالارفتن قیمت این رمزارز و افزایش آمار خرید شیبا اینو شود.

 

فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو و نقشه راه آن

موضوع مهمی که در مورد فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو باید به آن توجه کنید این است که در حال حاضر هیچ نقشه راه رسمی یا جدول زمانی برای آینده سکه شیبا اینو وجود ندارد. بااین‌حال، مدیران این مجموعه اطلاعات مختلفی در مورد فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو ارائه کرده‌اند؛ اما زمان دقیقی برای پیاده‌سازی این طرح‌ها ارائه نکرده‌اند.

بااین‌وجود اگر قصد دارید تا اقدام به پیش بینی قیمت شیبا اینو کنید، نیاز است تا توجه بسیار زیادی به برنامه‌ریزی‌های شیبا اینو برای آینده داشته باشید و فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو را بررسی کنید:

فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو و نقشه راه آن

شیباریوم

شیباریوم یکی از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در آینده است. نظرسنجی‌های انجام شده نشان می‌دهد که بیشترین درخواست کاربران از مدیران شیبا اینو، پیاده‌سازی این پروژه است. شیباریوم قرار است لایه 2 شیبا باشد. شیباریوم به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به‌جای پرداخت هزینه‌های گران‌قیمت تراکنش که در حال حاضر به دلیل استفاده از بلاک‌چین پایه اتریوم ایجاد می‌شود، مبلغ کمتری را به‌عنوان هزینه تراکنش پرداخت کنند.

درست مانند بسیاری  فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو هنوز تاریخ انتشار رسمی برای شیباریوم وجود ندارد. بااین‌حال انتظار می‌رود نسخه بتا عمومی شیباریوم در سه‌ماهه سوم 2022 راه‌اندازی ‌شود.

 

بازی‌های شیبا اینو

یکی دیگر از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو، بازی‌هایی هستند که قرار است در اکوسیستم شیبا ارائه شوند. یکی از این عناوین، بازی کارتی است که امکان تجربه آن به‌صورت چندنفره وجود دارد. این بازی به طور رسمی با نام Shiba Eternity عرضه می‌شود. ماه گذشته این بازی به‌صورت آزمایشی در ویتنام راه‌اندازی شد.

یکی از نکات مهمی که در مورد این بازی باید بدانید این است که در آن شاهد ارائه کارت‌هایی با الهام از NFTهای شیبوشی هستیم. Shiba Eternity شامل 1000 کارت است که می‌توانید آن‌ها را جمع‌آوری و با استفاده از این کارت‌ها با دیگران رقابت کنید.

البته فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در حوزه بازی تنها به این عنوان خلاصه نمی‌شود و می‌توان انتظار داشت که عناوین دیگری هم در اکوسیستم شیبا اینو ارائه شود.

 

ShibaSwap 2.0

یکی دیگر از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو، راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap در سال 2021 است. در حال حاضر مدیران شیبا اینو قصد دارند تا ShibaSwap 2.0 را با مجموعه‌ای از ویژگی‌های اساسی به وجود بیاورند. بااین‌حال، هنوز تاریخ انتشار نسخه دوم شیبا سواپ مشخص نشده است.

ShibaSwap 2.0

متاورس شیبا اینو

یکی دیگر از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو راه‌اندازی متاورسی با نام رسمی SHIB: The Metaverse است. در پروژه Metaverse Shiba Inu شاهد املاک و مستغلات مجازی هستیم که در دسترس کاربران خواهد گرفت.

در صورتی که LEASH که یکی از توکن‌های شیبا اینو است را خریداری کنید، می‌توانید از آن برای خرید زمین در متاورس شیبا استفاده کنید. به گفته اریک ام، توسعه‌دهنده پروژه شیبا، هزینه فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در زمینه متاورس بین 15 تا 30 میلیون دلار است.

بااین‌حال، در حال حاضر هیچ‌کس نمی‌داند که متاورس در هنگام راه‌اندازی چگونه به نظر می‌رسد. توسعه‌دهندگانی مانند The Third Floor به تیم metaverse شیبا اینو پیوسته‌اند تا در طراحی آن سهیم باشند.

 

پورتال سوزاندن توکن‌های شیبا اینو

یکی از فرایندهای بسیار مهمی که توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال برای بهبود وضعیت قیمت توکن‌های خود انجام می‌دهند، سوزاندن توکن است. در همین راستا یکی از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد پورتال سوختگی شیباست. در این پورتال قرار است تا از طریق سوزاندن بیش از 60 میلیارد شیبا، به افزایش قیمت شیبا اینو کمک بسیار زیادی شود.

جدا از این، فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در آینده، به غیر از بازی‌ها شامل برخی از مکانیک‌های سوختن خواهند بود. به‌عنوان‌مثال، متاورس شیبا به مالکان زمین اجازه می‌دهد تا در ازای سوزاندن شیبا اینو، نام زمین‌های خود را تغییر دهند.

 

ShibaNet

پس از انتشار Shibarium قرار است تا شاهد پروژه جدیدی به نام ShibaNet باشیم. ShibaNet به‌عنوان بازار اختصاصی Shiba Inu عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد کالاها و خدمات را با استیبل کوین SHI   خریدوفروش کنند. به گفته مدیران شیبا اینو، تیم توسعه‌دهنده این رمزارز در حال فعالیت روی فناوری و پروژه ShibaNet هستند. این بازار می‌تواند باعث افزایش آمار خرید شیبا اینو شود.

 

سؤالات متداول

1) شیباریوم چیست؟

شیباریوم قرار است لایه 2 شیبا باشد. در این لایه هزینه‌های تراکنش‌ها کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید فعالیت‌های مختلف را با تراکنش ارزان‌تر انجام دهید.

2) شیبا سواپ چیست؟

شیبا سواپ صرافی غیرمتمرکزی است که از سوی شیبا اینو و به‌عنوان یکی از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد شده است. در آینده قرار است تا این صرافی بروز رسانی شده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه شود.

3) متاورس شیبا اینو چیست؟

یکی از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو در آینده ایجاد متاورس اختصاصی است. در این متاورس شما می‌توانید زمین و املاکی را با استفاده از رمزارز شیبا خریداری کنید.

 

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا نگاهی به فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو بیندازیم و در مورد ویژگی‌های پروژه‌های آتی شیبا اینو صحبت کردیم. می‌توان انتظار داشت که پیاده‌سازی هر یک از فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو به‌راحتی می‌تواند به افزایش قیمت این رمزارز کمک کند و باعث ازدست‌دادن چندین صفر از قیمت شیبا اینو خواهد شد. در صورتی که نظری و تحلیلی در مورد فعالیت های ارز دیجیتال شیبا اینو دارید، می‌توانید در بخش کامنت‌ها این اطلاعات را با سایر کاربران به اشتراک گذاشته و به دیگران کمک کنید تا با دید کاملی نسبت به آینده این رمزارز، روی شیبا اینو سرمایه‌گذاری کنند.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.