استخراج شیبا اینو با گوشی؛ چگونه می توانیم با گوشی به درآمد برسیم؟

این روزها که خرید، سرمایه گذاری و فروش روی رمزارزها، به یکی از حرفه های جالب افراد متخصص و غیر متخصص در حوزه ارزهای دیجیتال بدل شده است، آگاهی از روش های مختلف استخراج شیبا اینو هم می تواند یکی از دغدغه های اساسی افراد برای کسب درآمد بیشتر باشد.

یکی از رمزارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال، شیبا اینو نام دارد که در چند سال اخیر، به عنوان یکی از قدرتمندترین رمزارزهای این حوزه شناخته می شود؛ برخی از افراد که به نوعی در این حوزه فعالیت می کنند، در پی استخراج شیبا اینو هستند، حالا این استخراج به روش های مختلفی انجام می گیرد که شما بهتر است طبق توانایی و مهارتی که در این زمینه دارید، یکی از این شیوه ها را انتخاب کنید.

یکی از این روش ها، استخراج شیبا اینو با گوشی موبایل است؛ شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا اصلا استخراج این رمزارز با گوشی موبایل، امکان پذیر است یا خیر؟ برای رسیدن به جواب سوال خود، می توانید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

 

شیبا اینو چیست؟

Shiba Inu به عنوان یک اکوسیستم غیرمتمرکز شناخته می شود که عنصر اصلی آن را توکن استاندارد SHIB ERC-20 تشکیل می دهد؛ پروژه شیبا اینو در آگوست 2020 استارت خورد و شخص یا گروهی با نام مستعار ریوشی را به عنوان سازنده آن معرفی می کنند. در ادامه، سازندگان شیبا اینو، از آن به عنوان “قاتل دوج کوین” یاد می کنند.

توکن شیب، در حقیقت یک میم کوین است و قصد دارد، دنباله روی دوج کوین باشد؛ در واقع، تیم قوی پشتیبانی شیبا اینو سبب شده است تا شیبا اینو در چند سال اخیر، به عنوان یکی از بهترین رمزارزهای حوزه دیجیتال شناخته شود.

همانطور که بالاتر گفتیم، شیبا اینو یک اکوسیستم غیر متمرکز است؛ از این رو، یک صرافی غیرمتمرکز هم توسط سازنده آن، طراحی و ساخته شده که آن را شیبا سواپ می نامند؛ یکی از ویژگی های اصلی این صرافی، تبدیل انواع توکن ها و کوین ها به شیبا اینو است.

 

نحوه استخراج شیبا اینو با گوشی موبایل

همانطور که می دانید، شیبا اینو بلاک چین مخصوص به خود را ندارد و بر بستر اتریوم ساخته شده است؛ در نتیجه بهتر است همین اول کار، در رابطه با فرایند استخراج شیبا اینو با گوشی موبایل، این مورد را برای شما روشن کنیم که استخراج و ماین کردن شیبا اینو عملا نشدنی است؛ هر چند استخراج رمزارزها با گوشی موبایل را می توان کاری بی فایده تلقی کرد.

به طور کلی، یکی از ویژگی های شیبا اینو، متکی بودن به الگوی اثبات سهام است؛ در واقع، می توان گفت، رمزارز شیبا اینو، برای تایید تراکنش های انجام گرفته برای خرید، فروش و سرمایه گذاری به جای استفاده از الگوی اثبات کار از الگوی اثبات سهام استفاده می کند.

برخی از منابع، استخارج شیبا اینو را به هر روشی غیر ممکن و عملا حرکتی جعلی می دانند؛ اما منابعی نیز وجود دارند که استخراج از طریق ویندوز یا لپ‌تاپ را آموزش می دهد و برای این کار، برنامه هایی را هم معرفی می کنند.

گذشته از این حرف ها، می توانیم به محوریت بحث در رابطه با استخراج اتریوم بپردازیم؛ ما می توانیم در راستای استخراج شیبا اینو، از اتریوم کمک بگیریم؛ برای این کار، باید در ابتدا اتریوم را استخراج کرده و سپس می توانیم در انواع صرافی ها (متمرکز و غیر متمرکز) دارای و سرمایه خود را به تعداد زیادی توکن استاندارد SHIB ERC-20 تبدیل کنیم.

 

نحوه استخراج شیبا اینو با گوشی موبایل

چرا شیبا اینو در اخبار اکتبر2021 سر و صدا به پا کرد؟

قیمت SHIB در اکتبر2021 بیش از ده برابر افزایش یافت و آن را به 10 ارز دیجیتال برتر از همه ارزهای دیجیتال تبدیل کرد؛ به همین دلیل، اخبار به درستی، توانست این بحث را پوشش دهد.

در نتیجه، مورد توجه معامله گران قرار گرفت و توجه رسانه ها را به خود جلب کرد؛ علاوه بر آن، ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا، تصویری از فلوکی توله سگ جدید شیبا اینو خود را در اولین هفته اکتبر در توییتر منتشر کرد و توانست سرمایه‌گذاری قابل توجهی در خرده فروشی در توکن میم ایجاد کند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران کریپتو از راه‌اندازی NFT‌های Shiba Inu و همچنین شایعات تایید نشده مبنی بر فهرست شدن SHIB در اپلیکیشن محبوب معاملاتی سهام و رمزارز رابین‌هود، خوشحال شدند.

 

معرفی برنامه های جعلی برای استخراج شیبا اینو

از آنجایی که رمزارز دیجیتالی شیبا اینو به عنوان یکی از پرطرفدار ترین ارزها در بازار شناخته می شود، برنامه های جعلی مختلفی برای استخراج این ارز، ساخته شده است؛ بنابراین، در هنگام استخراج شیبا اینو به هر روشی، باید تمامی جوانب آن برنامه ها را بررسی و بعد دست به کار شوید.

شیبا اینو بلاک چین مخصوص به خود را ندارد؛ به همین دلیل، متخصصان این حوزه، استخراج شیبا اینو را کاری غیرمنطقی می دانند. همچنین بد افزار بودن این برنامه ها نیز یکی از دلایل عملی نشدن استخراج شیبا اینو محسوب می شود.

بد افزارها، به نرم افزارهای مخربی گفته می شوند که اگر در فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال از آنها استفاده کنید، می توانند به آدرس کیف پول شما دسترسی پیدا کنند؛ تخریب داده ها و دسترسی به صورت غیرمجاز یا غیر قانونی به انواع شبکه ها از دیگر ویژگی های این بدافزارها به شمار می روند.

در نهایت باید بگویم که بهتر است به سراغ استخراج شیبا اینو توسط گوشی موبایل خود نباشید و زمان خود را برای انجام این مار، تلف نکنید؛ یکی از نکات مهم که بالاتر هم به آن اشاره ای داشتیم، استخراج اتریوم، دوج کوین یا انواع دیگر رمزارهاست که پس از استخراج می توانید آنها را به ارز shib تبدیل کنید.

برخی از برنامه های جعلی برای استخراج شیبا اینو با گوشی موبایل عبارتند از:

  • Shiba Inu Coins (شیبا اینو کوین)
  • Shiba Inu Miner (شیبا اینو ماینر)
  • Shiba Inu Faucet
  • Shiba coin to 1 dollars

 

سوالات متداول

1) ارزش رمزارز شیبا اینو در چند سال آینده چقدر می شود؟

به طور کلی، در سال ۲۰۲۱، بازار ارزهای دیجیتال نسبت به ۲۰۲۲ در وضعیت بهتری قرار داشت و همین امر سبب شد تا ارزهای دیجیتال، نوسانات بسیاری را تجربه کنند که شیبا اینو هم از این قاعده مستثنی نبود. (طبق این نوشته، شیبا اینو هم از این قاعده مستثنی نیست و نمی توان به صورت دقیق، در رابطه با آینده این ارز دیجیتال صحبت کرد).

2) ماین کردن به چه معناست؟

ماین، به معنی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است که ماینرهای بسیاری برای درآمد هر چه بیشتر در این رقابت، یعنی ماین کردن شرکت می کنند.

3) آیا استخراج رمزارز شیبا اینو به صرفه است؟

به صرفه بودن یا به صرفه نبودن استخراج شیبا اینو به عوامل مختلفی از جمله قیمت های سخت افزارهای ماینینگ، هزینه برق، نوسانات و قیمت های ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

 

آیا استخراج رمزارز شیبا اینو به صرفه است؟

 

جمع بندی

در این مقاله، تمام سعی و تلاش ما بر آن بود تا بتوانیم هر آنچه که در رابطه با استخراج شیبا اینو با گوشی به آن نیاز دارید را در قالب چند عنوان برای شما بیان کنیم.

برنامه های جعلی برای استخراج شیبا اینو، شیبا اینو چیست، سوالات متداولی که بالاتر به آنها پاسخ دادیم و موضوعاتی از این دست، از جمله عناوینی هستند که سعی کردیم به بررسی دقیق آنها در این حوزه بپردازیم.

چنانچه در رابطه با پیش بینی قیمت شیبا، تحلیل قیمت شیبا اینو، خرید شیبا اینو و فروش شیبا اینو، سوالی دارید، می توانید با درج آنها در بخش انتهایی (بخش کامنت ها و نظرات) سایت، سوالات خود را با ما در میان بگذارید؛ در ضمن، تیم پشتیبانی سایت نیز تلاش می کند در اولین فرصت در جهت رفع ابهامات شما قدم بردارد.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.