وضعیت هولدرهای شیبا اینو چگونه است + نکات مهم

شیبا میم کوین مورد علاقه این روز های بازار است ؛ که هولدرهای شیبا اینو در  سه ماه آخر سال  2021 رو به افزایش بوده است و اکنون بیش از یک میلیون نفر کاربر بر روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند.

هدف از ساختن این توکن ارزیابی بازار ارز دیجیتال بدون داشتن پشتوانه مالی و تبلیغاتی بوده است؛که با موج مثبت هولدر ها همراه بوده است، و سرمایه گذاری خود را روی این توکن با نماد سگ ژاپنی شروع کرده و با سودآوری امیدوارکننده  همراه شدند. اما چرا با این حال این ارز هنوز بیستمین ارز پرطرفدار جهان است و وضعیت هولدرهای شیبا اینو که بر روی این ارز سرمایه گذاری کرده به چه صورت پیش خواهد رفت.

 

تاریخچه شیبااینو

واژه شیبا اینو از نام یک سگ با نژاد ژاپنی گرفته شده از دوج کوین می باشد و همون طور که گفته شده است. این ارز روی شبکه اتریوم راه اندازی شده است و به همین دلیل به یک توکن تبدیل شده است.

شیبا بعد از مدت نسبتا کوتاهی رشد بالایی داشته است وتوانسته جلوی رقبا خودی نشان دهد و نظر کاربران را به خود جلب کند هولدر با توجه به این که این ارز پشتوانه قوی نداشته است، در اوایل علاقه زیادی از خود نشان نداده ولی نوسان گیران با توجه به نوسان های بالا این ارز بهشت خود را انگار پیدا کرده بودند و درحال موج سواری رو موج های آن بودند.

اما با گذر زمان و با توجه افراد بزرگ به این ارز مانند این ایلان ماسک که با نظرات خود درباره این ارز زمینه را برای رشد این ارز فراهم کرد؛ واین ارز بازار خوبی پیدا کرد. و حتی هولدرهای شیبا اینو طی مدت زمان کوتاهی به این بازار ورود کردند و رو این بازار سرمایه گذاری کردند .

در اواخر سال 2021 خبرهای زیادی از این توکن پخش شده بود؛ که از مهم ترین آنها می توان به ورود شیبا به متاورس اشاره کرد که پیش بینی برای بازی های متاورسی در دنیای دیجیتال می شود.علاوه بر این سازندگان  توکن شیبا خبر از کارهای شگفت انگیزی برای سال2020 داده است؛ که به توجه به اخبار و آخرین قیمت شیبا تا سال 2022 می توان به افزایش قیمت آن تا پایان سال اشاره کرد و بهترین خبر برای هولدرهای شیبا اینو می تواند باشد که بعد از مدت کوتاه به سود آوری خواهند رسید.

 

وضعیت دقیق هولدرهای شیبا اینو از گذشته تاکنون

در ابتدا ورود این توکن به بازار اعتماد هولدر ها به این توکن کمی سخت بود زیرا که این ارز علاوه بر نوظهور بودن هویت ناشناخته داشته است.

اما با گذشت زمان و برنامه های پی درپی سازندگان هولدرهای شیبا اینو با افزایش همراه بوده است؛

یکی از سورپرایز های اخیر آنها اشاره غیر مستقیم به خبر از ورود شیبا به متاورس بوده است.

همیشه تنها دغدغه هولدرهای شیبا اینو نوسانات زیاد این توکن است که از گذشته تا کنون باعث خروج هولدر ها بوده که از دلایل آن میتوان به ورود نهنگ ها اشاره کرد می شود گفت این نوسانات تنها مشکل این توکن است، اما به هر حال با توجه به پیش بینی قیمت شیباتا سال 2022 هولدرها رو به افزایش است.

 

وضعیت دقیق هولدرهای شیبا اینو از گذشته تاکنون

افزایش دارندگان شیبا نشان دهنده افزایش علاقه مندان است؟

اگر چه تعداد دارندگان تاثیر مستقیمی بر قیمت سکه ندارد؛ اما افزایش تعداد هولدر های ارز دیجیتال نشان دهنده امیدواری به یک ارز و سود آوری آن در بلند مدت است ،که در ارز شیبا هم همین طور پیش رفته است وبه طور میانگین می توان گفت که در هر سال یک صفر از از قیمت این ارز کاهش یافته که برافزایش تعداد هولدرهای شیبا اینو تاثیر مستقیم داشته است .

با توجه به پیش بینی قیمت شیبا تا سال توسط هولدر ها نشان دهنده انتخاب درست سرمایه گذاری رو ارز درست بوده است و باعث ورود موج جدید از هولدر ها به این ارز و افزایش علاقه مندان شده است و یکی از مهم ترین آنها می توان به رشد 45000000 درصدی در سال گذشته که باعث شگف آوری تمام سرمایه گذارن شده است اشاره کرد.

 

شیبا اینو امروز کجا ایستاده است ؟

سال‌های 2020 و 2021 یک ترن هوایی برای ارزهای دیجیتال بوده است، اما این وضعیت فرصت خوبی برای سکه شیبا اینو ایجاد کرده است.  سکه شیبا اینو به دلایل مختلفی در کانون توجه قرار گرفته است، اگرچه ارزش فعلی آن خیلی بالا نیست. با این حال، سکه بخش زیادی از بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار گرفته و خود را به عنوان یک انتخاب عالی برای سرمایه گذاران نشان می دهد.

با توجه به گذشته بازار ارز دیجیتال میتوان گفت که شیبا اینو تنها ارز دیجیتالی نیست که نگرانی‌هایی در مورد تمرکز مالکیت بالا ایجاد کرده است. بیت کوین و اتریوم در گذشته به یک اندازه مورد حمله قرار گرفته اند. و کمتر کسی هست که امروزه این دو ارز بزرگ را نشناسد. که یکی از دلایل و امیدواری هولدرهای شیبا اینو می توان به رشد تدرجی این ارز با وجود انتقادات زیاد می توان اشاره کرد.

 

شیبا اینو امروز کجا ایستاده است ؟

آینده شیبا اینو از نگاه سرمایه گذاران

به گفته کارشناسان، محبوبیت دوج کوین  تا حدی بر اساس حمایت ایلان ماسک است که معمولاً در توییتر بیان می شود. متأسفانه، سکه شیبا اینو چنین قهرمانی در گوشه خود ندارد و با توجه به اینکه به عنوان «قاتل دوج کوین» نامگذاری شده است، بعید است که به این زودی از حمایت مولتی میلیاردر برخوردار شود.

با این حال، سکه شیبا اینو عرضه محدودی دارد، در مجموع یک کوادریلیون توکن. اگرچه این عدد بسیار بزرگی است که به راحتی می‌تواند ارتشی از سرمایه‌گذاران را در خود جای دهد، اما همچنان عدد محدودی است که ممکن است به ایجاد حدس و گمان در آینده کمک کند.

 

جمع بندی

گسترش دنیای ارز دیجیتال هرروز رو به افزایش است؛ و روز به روز افراد بیشتری در حال کار و سرمایه گذاری روی آن هستند اما ارز شیبا یکی از آن ارز هایی است که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید زیرا که علاوه بر افزایش تعداد هولدر های شیبا اینو و ورود شیبا به متاورس اعتماد مخاطبان را به خود جلب کرده و زمینه را برای سرمایه گذاری دیگر هولدر ها با خیال راحت فراهم کرده است.

اما به این نکته هم توجه داشته باشید که این ارز دارای نوسانات زیادی است و به علت این که خود را قاتل دوج کوین می داند؛ احتمال تحت حمایت قرار گرفتن فردی مثل ایلان ماسک بسیار کم خواهد بود با وجود تمام مطالب بالا جایگاه و محبوبیت این توکن رو به افزایش است و مخاطبان خود را بدست آورده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.