تحلیل قیمت توکن SHIB و بررسی آینده این رمز ارز در بازار کریپتو

تحلیل قیمت توکن SHIB مسئله بسیار مهمی است که می خواهیم در این مطلب به توضیح آن بپردازیم. یکی از سوالات پر تکرار افرادی که می خواهند وارد بازار سرمایه گذاری ارز دیجیتال شوند این است که آینده ارز شیبا چگونه پیش می رود؟ آیا ممکن است این ارز دیجیتالی نیز مانند دیگر ارزهای دنیا چون بیت کوین یا دوج کوین اوج بگیرد؟ پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 از نظر شما چگونه است؟

اگر می خواهید پاسخ تمام سوالات بالا را به دست آورید و با صفر تا صد ارز دیجیتالی شیبا و تحلیل قیمت توکن SHIB آشنا شوید، در ادامه با تحلیل ارز دیجیتال شیبا همراه ما باشید!

آشنایی با توکن شیبا

قبل از آنکه به تحلیل قیمت توکن SHIB بپردازیم بهتر است که با سایت رسمی شیبا اینو و به طور کلی این ارز دیجیتالی بیشتر آشنا شوید. شیبا اینو یکی از ارزهای دیجیتالی است که به تازگی وارد بازار شده و در همین مدت زمان کوتاه به جنجالی ترین ارز دنیا تبدیل گشته است. توکن شیبا در همین مدت زمان کوتاه توانسته جایگاهی خاص و ویژه در میان ارزهای دیجیتالی به دست آورد و بدون شک می توان آن را از موفق ترین ارزهای دیجیتالی دانست.

اگر بخواهیم در یک جمله تحلیل شیبا در بلند مدت را خلاصه کنیم باید بگوییم که Shiba Inu توکن ERC-20 بوده که با توجه به اتریوم ساخته شده است. نماد این ارز دیجیتالی مربوط به یک نوع نژاد سگ از کشور ژاپن بوده و نام آن نیز برگرفته از نام همان سگ است. به نوعی باید گفت این ارز دیجیتالی بلاک چین اختصاصی ندارد و روی بلاک چین های اتریوم آن را پیاده سازی کرده اند.

ارز دیجیتال شیبا چیست

حال برای آنکه بهترین تحلیل قیمت توکن SHIB را به شما ارائه دهیم بهتر است تاریخچه این ارز را با یک دیگر بررسی کرده و از اولین قیمت شیبا اینو نیز اطلاع پیدا کنیم.

توکن شیبا در سال 2020 میلادی توسط فردی به نام ریوشی به دنیا عرضه شد. در ابتدا تنها یک کوادریلیون توکن شیبا در دنیا وجود داشت و هیچ کس از آینده ارز شیبا و موفقیت و اوج گرفتن آن اطلاعی نداشت. این در حالی بود که ریوشی 50 درصد از این ارز را که صرافی های غیر متمرکزی وجود داشت بلوکه کرد و تنها 50 درصد آن را به منظور تضمین عملکرد و امنیت شبکه در دسترس خالق اتریوم یعنی ویتالیک بوترین قرار داد.

اگر بخواهیم به خوبی تحلیل قیمت توکن SHIB را انجام دهیم باید بگوییم که این ارز درصد قابل توجهی از موفقیت خود را مرهون ویتالیک بوترین است. ویتالیک بوترین با همه گیری ویروس کرونا ده درصد از توکن شیبایی که ریوشی در اختیار او قرار داده بود را به منظور کمک به خیریه ای در هند اهدا کرد؛ باقی مانده آن را نیز به آدرسی منقضی شده ارسال کرد.

 بدین طریق ویتالیک بوترین قدمی بزرگ در زمینه افزایش ارزش شیبا اینو برداشت. تا به این لحظه هیچ کس پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 را نکرده بود و کسی از آینده ارز شیبا خبری نداشت.

ارز دیجیتال شیبا چیست

تفاوت توکن شیبا و دوج کوین

برای تحلیل قیمت توکن SHIB باید تفاوت های آن با دیگر ارزها را نیز بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین تحلیل ارز دیجیتال شیبا را ارائه دهیم.

همانطور که در بالا گفتیم نام توکن شیبا از نژاد یک سگ ژاپنی گرفته شده است، معمولا چنین ارزهایی را میم کوین می نامند. معروف ترین میم کوینی که در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد دوج کوین است. این ارز دیجیتالی توسط ایلان ماسک بزرگترین سرمایه گذار دنیا نیز حمایت شده و به همین دلیل به یکی از ارزشمند ترین ارزهای دیجیتالی دنیا بعد از بیت کوین تبدیل گشته است.

 با توجه به اینکه لگو و نماد دوج کوین نیز از یک سگ برگرفته شده افراد بسیاری عقیده دارند که اینو شیبا نسخه ای جدید و شبیه سازی شده از دوج کوین است، اما توسعه دهندگان این توکن در سایت رسمی شیبا اینو این مسئله را رد کرده اند. این  در حالی است که با همین تفکر افراد بسیاری تحلیل قیمت توکن SHIB را اشتباه انجام داده اند.

 

تحلیل قیمت توکن SHIB به صورت کلی

تحلیل قیمت توکن SHIB بسیار مهم است، بعد از اعلام اولین قیمت شیبا اینو هیچ کس پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 را نکرده بود و نمی دانست این میم کوین تا چه اندازه رشد می کند. از همین رو افراد زیادی در پی افزایش قیمت این ارز دیجیتالی غافل گیر شدند، عده بسیاری توانستد با خرید شیبا اینو با قیمت اولیه ثروت خوبی به دست آورند. این در حالی است که افراد زیادی با اشتباه در تحلیل قیمت توکن SHIB افسوس می خورند که چرا در این زمینه سرمایه گذاری انجام نداده بودند.

 لازم به ذکر است که اولین قیمت شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۱ دلار بود، یعنی اگر در 1 اوت 2020 می توانستید درست ترین تحلیل ارز دیجیتال شیبا را انجام دهید تنها با 100 دلار این تعداد ۱۹۶,۰۷۸,۴۳۱,۳۷۲ شیبا به دست می آوردید. با این کار بعد از چند ماه یعنی در 1 اوت 2021 می توانستید هر شیبای خود را به قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ به فروش برساند. بدین تربیت سرمایه شما از 100 دلار به 17 هزار دلار می رسید، مبلغی خارق العاده آن هم در کمتر از 2 سال در حالی که مبلغ سرمایه گذاری تنها 100 دلار بود.

لذا ادعای که توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی در سایت رسمی شیبا اینو منتشر کردند در کمتر از دو سال به حقیقت پیوست و اولین قیمت شیبا اینو به شکل شگفت انگیزی افزایش یافت. بنابراین می توان گفت تحلیل ارز دیجیتال شیبا بسیار مهم بوده و در صورتی که این تحلیل اشتباه انجام شود در سال های آتی نیز برای سرمایه گذاران تنها افسوس باقی خواهد ماند.

تحلیل قیمت توکن SHIB به صورت کلی

جمع بندی

در این مطلب سعی داشتیم بهترین تحلیل قیمت توکن SHIB را به شما عزیزان ارائه کنیم. امیدواریم با خواندن مطالب فوق بتوانید از پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 اطلاعات کافی برای سرمایه گذاری در سال های آتی به دست آورده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی شیبا اینو مراجعه کنید.

سوالات متداول

1) آیا شیبا اینو همان دوج کوین است؟

خیر توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی می گویند شیبا اینو قاتل دوج کوین است؛ در مطالب فوق به تفصیل در این مورد صحبت کرده ایم.

2) آینده شیبا اینو چگونه پیش بینی می شود؟

توسعه دهندگان توکن SHIB در سایت رسمی شیبا اینو گفته اند که درست است اولین قیمت شیبا اینو پایین بوده اما همیشه اینگونه نخواهند ماند. آنان با پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022 اظهار داشته اند که قیمت این ارز دیجیتالی به سرعت اوج گرفته و آینده ارز شیبا بسیار درخشان است.

3) دلیل محبوبیت شیبا اینو چیست؟

اولین دلیل افزایش ده برابری قیمت این ارز بعد از گذشت یکسال است، دومین دلیل حمایت ایلان ماسک از این ارز دیجیتالی و سومین دلیل عرضه NFT های مربوط به شیبا اینو است.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.