آشنایی با ویژگی های ارز شیبا اینو (21 مین ارز دیجیتال محبوب دنیا)

ارز شیبا اینو یک ارز دیجیتال نسبتاً جدید است که در سال 2020 وارد بازار ارز شد و در سال 2021 به طور قابل توجهی رشد کرد. از مهم‌ترین ویژگی ارز شیبا اینو این است که توانست در مدت زمان کوتاهی نظر بسیاری از سرمایه‌گذران را به خود جلب کند. ارز شیبا اینو مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم است و بلاک چین اختصاصی برای خودش ندارد و به عنوان توکن erc-20 بر بلاک چین اتریوم قرار می‌گیرد.

توکن شیبا اولین ارز دیجیتالی است که در فهرست صرافی غیر متمرکز ShibaSwap قرار گرفت. هدف اصلی از ایجاد این صرافی ایجاد بستری برای تبدیل کوین‌های مختلف به شیبا بود. ارز شیبا اینو توسط فردی به نام ریوشی بنیانگذاری شد و این فرد نشان داد که یک ارز می‌تواند حتی بدون وجود هیچ سرمایه‌ای، موفق شود.

 

انواع توکن‌های ارز دیجیتال شیبا اینو

توکن‌های ارز شیبا اینو به دسته تقسیم می‌شوند. در ادامه این مقاله با ویژگی‌های ارز شیبانو و همچنین انواع توکن‌های این ارز آشنا می‌شویم.

  • توکن SHIB توکن اصلی ارز شیبا اینو است که برای خرید و فروش شیبا اینو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • توکن BONEتوکنی است که به افرادی که از شیبا اینو استفاده می‌کنند این امکان را می‌دهد تا در پیشنهادات و نظر سنجی شرکت کنند.
  • توکن LEASH توکنی است که به افرادی که تراکنش‌ها را مورد تایید قرار می‌دهند، پاداش می‌دهد.

مهم‌ترین ویژگی ارز شیبا اینو، که مبتنی بر بلاک چین اتریوم است، داستان وار بودن این ارز دیجتال است. ساده بودن یکی دیگر از ویژگی‌های ارز شیبا اینو است و از آن جایی که پیچیدگی خاصی ندارد، اکثر افراد می‌توانند با آن کار کنند. به طور کلی می‌توان گفت این ارز دیجیتال دارای طرفداران زیادی است و افرادی که به ارز دیجیتال علاقه دارند، می‌توانند در آن فعالیت داشته باشند.

 

سرمایه گذاری در ارز شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو توانست در کمتر از یک سال سود زیادی به سرمایه‌گذارن بدهد و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در دنیای دیجیتال است. در حقیقت می‌توان گفت ارز شیبا اینو تا حد زیادی باعث افزایش منافع افراد سرمایه گذار شده است. بر طبق پیشبینی‌هایی که در زمینه این ارز دیجیتال شده است، این ارز سیر صعودی خواهد داشت و در حال رشد و پیشرفت است. به این ترتیب سرمایه گذاری در ارز شیبا اینو برای سرمایه گذاران تازه کار و حتی افراد با تجربه خیلی جذاب است.

 

مزیت‌های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال شیبا اینو

سرمایه گذاری در ارز شیبا اینو دارای مزایای زیادی است که در این مقاله این مزایا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  • ارزان بودن
  • حجم معاملات بالا
  • دارایی با سرمایه متوسط

ارزان بودن

ارزان بودن قیمت ارز شیبا اینو، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این ارز دیجیتالی محسوب می‌شود. هزینه پایین این ارز دیجیتال، باعث شده که فعالیت بیشتری روی این ارز انجام شود و در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. پیش بینی پلن بی در مورد شیبا نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا پایان سال به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

حجم معاملات بالا شیبا اینو

حجم معاملات بالا

از دیگر ویژگی‌های ارز شیبا اینو، می‌توان به حجم معاملاتی چشم‌گیر این ارز اشاره کرد. به طور کلی حجم معاملات یکی از عوامل مهمی است که مشخص می‌کند آیا یک دارایی برای سرمایه گذاری مناسب است و آینده دارد. ارز شیبا اینو از سال 2020 که وارد مبادلات ارزی شد، حجم ثابت و قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. با توجه به تحلیل ارز شیبا اینو، این ارز در روز افتتاحیه موفق شد حجمی در حدود 1،604،789 دلار ثبت کند. بعد از آن سرمایه گذاران مشغول سرمایه گذاری در ارزهای دیگر شدند و به همین دلیل خرید و فروش ارز شیبا اینو تا حدی کاهش پیدا کرد.

ولی با گذشت زمان، ارز شیبا اینو موفق شد در ماه ژوئن 2021 میلادی، به بیشترین سطح خود در حجم معاملات دسترسی پیدا کند.

دارایی با سرمایه متوسط

بر طبق طبقه بندی دارایی‌ها، سرمایه‌ای که بین 2 تا 10 ملیارد دلار باشد، سرمایه متوسط محسوب می‌شود. با توجه به محاسبات انجام شده در ارز شیبا اینو، شیبا اینو یک دارایی با سرمایه متوسط است. این ارز در ابتدا یک سرمایه کوچک بود ولی بعد از مدتی به نقطه رشد خود رسید و صعود کرد. این در حالی است که رقبای شیبا اینو هیچ پیشرفتی نداشته‌اند و حتی سیرنزولی داشته‌اند. به این ترتیب ویژگی ارز شیبا اینو این است که موفق به جا به جا کردن رتبه‌های جهانی ارزهای رمزنگاری شده در مکان‌های زیادی شده است.

 

مناسب‌ترین کیف پول‌های شیبا اینو

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، توکن شیبا اینو با توجه به استانداردهای ERC20 به روی اتریوم راه افتاد. به این ترتیب همه کیف پول‌های اتریوم این قابلیت را دارند که به عنوان کیف پول شیبا به کار برده شوند. سرمایه گذاران برای ساخت این کیف پول دو گزینه در اختیار دارند که در ادامه این مقاله آن‌ها را بررسی می‌کنیم. 

کیف پول‌های نرم افزای شیبا اینو، دارای برنامه‌ای برای اتصال به اینترنت هستند و رابط کاربری آن‌ها ساده است. از این برنامه می‌توان در گوشی تلفن همراه، لب‌تاب یا مرورگرها استفاده کرد. در حال حاضر بیشتر این کیف پول‌ها در بازار ارز دیجیتال، امنیت بالایی دارند ولی با این وجود در مقایسه با کیف پول‌های سخت افزاری، استفاده از آن‌ها ریسک بیشتری دارد.

کیف پول‌های سخت افزاری شیبا اینو، به اینترنت وصل نمی‌شوند و به صورت آفلاین کار می‌کنند و در نتیجه امنیت زیادی دارند. این کیف پول برای افرادی مناسب است که قصد سرمایه گذاری بلند مدت به مبالغ بالا در ارز شیبا اینو را دارند.

مناسب‌ترین کیف پول‌های شیبا اینو

سئوالات متداول در مورد ویژگی‌های ارز شیبا اینو

1) ارز شیبا اینو چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهد؟

از فعالیت‌های ارز دیجیتال شیبا اینو می‌توان به برگزرای فعالیت‌های سرگرمی و هنری و همچنین توسعه سیستم اشاره کرد.

2) دلیل محبوبیت ارز شیبا اینو چیست؟

بارزترین ویژگی ارز شیبا اینو که موجب محبوبیت آن شده است، ساده بودن و عامه پسند بودن این ارز است.

3) شیبا اینو کوین است یا توکن؟

با توجه به این که ارز شیبا اینو دارای بلاک چین اختصاصی نیست، توکن محسوب می‌شود.

 

جمع‌بندی

با توجه به افزایش حجم معاملات و علاقه سرمایه گذران به ارز شیبا، خرید و فروش ارز شیبا در بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی امکان پذیر است. صرافی‌های بزرگ دیجتال دنیا مانند صرافی باینس و صرافی کوین بیس از معاملات خرید و فروش این ارز پشتیبانی می‌کنند.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.