مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو؛ کدام بهتر است؟

مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو بحث داغ این روزهای بازار کریپتوکارنسی است. هرکسی باتوجه‌به علاقه خود یکی از این ارزها را انتخاب می‌کند و به طرفداری از آن مشغول می‌شود. اگر با این ارزها آشنا نیستید و نمی‌دانید برای مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو چه مواردی را باید در نظر بگیرید، این مطالب برای شماست.

در روزهایی که شیبا اینو با صعود قیمتی خود غوغایی برپا کرده است، روند پیش‌بینی قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد، تولد فلوکی تأثیر خاصی بر قیمت شیبا اینو نداشته باشد. هدف ما از نگارش این مقاله بررسی جزئیات این موضوع و مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو است. اگر کنجکاو هستید بدانید این دو ارز چه تفاوت و شباهت‌هایی دارند پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

 

تولد فلوکی اینو

قبل از شروع مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو بد نیست با توکن فلوکی آشنا شوید. توکن فلوکی اینو توسط ارائه‌دهندگان شیبا اینو عرضه شد. به نظر می‌رسد تولد این توکن بی‌تأثیر از توییت‌های ایلون ماسک نباشد. این میم کوین هم مانند شیبا اینو صعود قیمتی خوبی را تجربه است.

اسم توکن فلوکی از نام سگ ایلون ماسک الهام گرفته شده است. اگر به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مند باشید می‌دانید ارزهایی که در لوگوی خود از سگ استفاده می‌کنند تا چه اندازه به محبوبیت رسیده‌اند. یکی از محبوب‌ترین ارزهایی که از یک سگ در لوگوی خود استفاده کرد شیبا اینو است.

فلوکی از روی شیبا اینو ساخته شده است و خود را رقیبی برای این ارز می‌داند. در ادامه بررسی خواهیم کرد آیا فلوکی با اهداف جاه‌طلبانه‌اش می‌تواند رقیبی برای توکن محبوب و قدرتمندی همچون شیبا اینو باشد یا خیر؟

 

توضیحی مختصر از شیبا اینو

این روزها کمتر کسی هست که با شیبا اینو آشنایی نداشته باشد. آوازه این توکن محبوب و رکورد زنی‌اش در شبکه‌های اجتماعی به گوش همه رسیده است. اما چون هدف ما مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو است، بد نیست توضیحی هرچند کوتاه در خصوص شیبا اینو داشته باشیم.

شیبا اینو یکی از محبوب‌ترین و پرافتخارترین ارزهای چند سال اخیر به شما می‌رود. پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در این سال‌ها نشان‌دهنده یک انقلاب در دنیای ارزهای دیجیتال است. این ارز با طی‌کردن پله‌های ترقی، این روزها در لیست ده ارز برتر دنیا قرار دارد. شیبا اینو که به قاتل دوج‌کوین معروف است، با قرارگرفتن در لیست پلتفرم رابین هود، ثابت کرد دیگر توکن‌ها راه درازی برای رسیدن به آن خواهند داشت.

 

مزایا و معایب فلوکی اینو

برای اینکه بتوانیم مقایسه بهتری بین فلوکی و شیبا اینو داشته باشیم و در تحلیل قیمت شیبا اینو بعد از ظهور فلوکی اشتباه نکنیم، لازم است مزایا و معایب هر دو کوین را بررسی کنیم. پس حتما این بخش  از مقاله را به‌دقت مطالعه کنید.

مزایای فلوکی اینو

در بحث مزیت‌های فلوکی فقط می‌توان گفت این ارز اهداف بزرگی دارد. اما این نکته را مدنظر داشته باشید که این ارز هنوز به هیچ‌کدام از اهداف خود نرسیده است. با اینکه فلوکی در لیست پلتفرم بایننس قرار دارد اما نمی‌توان آن را موفقیت خاصی در نظر گرفت.

معایب فلوکی اینو

بزرگ‌ترین عیب فلوکی که می‌تواند سرمایه کاربران را بر باد دهد، می‌توان عدم ثبات آن دانست. با توجه سرمایه‌گذاری روی فلوکی ممکن است در ابتدا مفید به نظر بیاید، اما در واقع ریسک بالایی دارد. ارزی که اعتبار و ارزش خود را مدیون یک توییت باشد، در آینده‌ای نه‌چندان دور اعتبار خود را از دست خواهد داد.

 

مزایا و معایب شیبا اینو

باتوجه‌به اینکه شیبا اینو از مزیت‌های زیادی برخوردار است، تحلیل قیمت شیبا اینو نشان از یک وفاداری بی‌سابقه دارد. برای راحتی شما عزیزان مزیت‌های این توکن را به‌صورت یک لیست درآورده‌ایم که می‌توانید آن را مشاهده کنید:

  • برند معتبر و باارزش
  • رشد چشمگیر در مدت‌زمان یک سال
  • محبوبیت در بین فعالان حوزه ارز دیجیتال
  • حفظ ارزش سرمایه‌های خریداران
  • لیست شدن در رابین هود
  • حمایت از سوی کاربران عادی در سراسر دنیا
  • رکوردزنی در شبکه‌های اجتماعی
  • افزایش 8 برابری ارزش در کمتر از یک ماه

 

معایب شیبا اینو

با وجود سودهای بسیار بالایی که کاربران از خرید شیبا اینو داشته‌اند، بی‌انصافی است که آن را یک ارز معیوب بدانیم. شیبا اینو طی سال‌های اخیر رفتاری امیدوارکننده روی نمودار داشته است. صعودی بودن پیش‌بینی قیمت شیبا اینو موجب شد تعداد افرادی که روی این توکن سرمایه‌گذاری کرده‌اند بیشتر شود.

معایب شیبا اینو

مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو از جهات مختلف

این دو توکن با اینکه از یک خانواده هستند با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند. اگر در این حوزه فعال باشید می‌دانید که مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو کار درستی نیست. اما برای دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند و برای انتخاب بین این دو کوین تردید دارند، مقایسه مفصلی بین این دو ارز خواهیم داشت.

 

مقایسه فلوکی و شیبا از لحاظ خریدوفروش

پیش‌بینی می‌شد بعد از روی کار آمدن فلوکی فروش شیبا اینو کاهش پیدا کند. اما تحلیل قیمت شیبا اینو در آینده نشان می‌دهد این اتفاق نیوفتاده است. کاربران وفادار این توکن ثابت کردند نتیجه پیش‌بینی قیمت شیبا اینو مبنی بر ازدست‌رفتن محبوبیت این توکن بعد از روی کار آمدن فلوکی اشتباه است.

طبیعی است که خرید شیبا اینو خریدی امن‌تر و کم‌ریسک‌تری است. با یک نگاه منصفانه به این دو کوین می‌توان دید که قیمت شیبا اینو در مقایسه با فلوکی روند باثبات‌تری را طی کرده است. مطمئنا وقتی روند قیمتی یک ارز ثبات بیشتری دارد، خریدوفروش آن هم برای کاربران سود بیشتری به همراه خواهد داشت.

از طرف دیگر شیبا اینو با لیست شدن در رابین هود امکانی برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند معاملات خود را بدون پرداخت کارمزد انجام دهند. خریدوفروش شیبا اینو درحالی‌که لازم نباشد برای آن کارمزدی پرداخت کرد موجب می‌شود در مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو در بحث خریدوفروش، شیبا اینو پیشی بگیرد.

 

مقایسه فلوکی و شیبا از لحاظ خریدوفروش

 

مقایسه فلوکی و شیبا از لحاظ قیمت

از لحاظ قیمتی جالب است بدانید که قیمت شیبا اینو در جایگاه بهتری قرار دارد. تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد این توکن ارزان‌تر از فلوکی و ارزش بالاتری نسبت آن دارد. ارزش شیبا اینو طبق آخرین آمار چیزی حدود 7 میلیارد دلار تخمین زده است. این در حالی است ارزش فلوکی تنها 141 میلیون دلار برآورد می‌شود.

 

جمع‌بندی

مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو نشان می‌دهد برای اعتماد به یک ارز برای سرمایه‌گذاری باید به اعتبار و ارزش آن توجه کرد. اعتباری که شیبا اینو نزد فعالان دنیای کریپتوکارنسی دارد یک‌باره و با یک توییت به دست نیامده است. بالانرفتن فروش شیبا اینو بعد از تولد فلوکی هم مهرتاییدی بر این موضوع است.

 اگر قصد انتخاب بین فلوکی و شیبا اینو دارید خواندن این مطالب به شما کمک خواهد کرد انتخاب منطقی‌تری داشته باشید. پیشنهاد خرید شیبا اینو یک تبلیغ نیست؛ بلکه یک راه امن برای حفظ سرمایه شما عزیزان است.

 

سؤالات متداول

1) برای فروش شیبا اینو چه مقدار باید کارمزد پرداخت کرد؟

میزان کارمزد باتوجه‌به صرافی و مقدار ارز موردنظر برای فروش متفاوت است. اگر از پلتفرم رابین هود برای فروش شیبا اینو استفاده کنید تمام معاملات شما بدون کارمزد خواهد بود.

2) برای پیش‌بینی قیمت شیبا اینو بهتر است به کجا مراجعه کنم؟

باتوجه‌به نکاتی که در این مقاله عنوان شد، پیشنهاد ما استفاده از نمودارهای تحلیل قیمت شیبا اینو است.

3) در بازار کریپتوکارنسی رتبه شیبا اینو بالاتر است یا فلوکی؟

شیبا اینو در رتبه دوازدهم و فلوکی در رتبه 2822 قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.