4 مورد از معایب شیبا اینو که بهتر است بدانید

معایب شیبا اینو، خرید شیبا اینو و بسیاری از موارد این چنینی در حوزه ارزهای دیجیتالی، می تواند شما را در مسیر درستی از فروش و نحوه سرمایه گذاری روی شیبا اینو قرار دهد.

شیبا اینو که این روزها، به یکی از بهترین و پرطرفدار ترین، رمزارزهای موجود در بازار دیجیتال تبدیل شده، به خوبی توانسته، خودش را در کمترین زمان، به اوج برساند و بر رمزارزهای بسیاری در سراسر جهان، پیشی بگیرد.

در ادامه این مقاله، ما به بررسی دقیق تر، در رابطه با معایب شیبا اینو پرداخته ایم؛ شناسایی و آگاهی از عیوبی که هر کدام، به تنهایی می توانند به شما در جهت خرید و فروش شیبا اینو کمک کنند؛ پس برای اینکه بتوانید اطلاعات کامل تری از این موضوع، در اختیار داشته باشید، می توانید تا پایان این مقاله، ما را همراهی کنید.

عیوب رمزارز دیجیتالی شیبا اینو

رمزارز شیبا اینو، علاوه بر مزایایی که در مقاله مزایای شیبا اینو، راجع به آن صحبت کردیم، از عیوبی هم برخوردار است که به صورت جداگانه، هر کدام از آنها را برایتان شرح دادیم.

برخی از مهم ترین معایب شیبا اینو عبارتند از:

عدم کاربرد در دنیای واقعی و حقیقی

به گفته برخی از کارشناسان و فعالان در حوزه رمزارزهای دیجیتالی، توکن های شیبا اینو برای سرمایه گذاران،خریداران و فروشندگان خارج از  های عرضه کننده این ارز، چندان، کاربردی نیست و علاوه بر آن، در رابطه با سرعت تراکنش و ساختار این ارز، نکته مثبتی وجود ندارد؛ از این رو، گفته شده است که ارز شیبا اینو در دنیای واقعی، قابل استفاده نیست.

برخوردار از نوسانات شدید

از آنجایی که رمزارز دیجیتالی شیبا اینو، رشد به شدت چشمگیری داشته، می تواند از نوسانات شدیدی هم بر خوردار باشد که این امر، بدون شک، در زمره معایب شیبا اینو قرار می گیرد و در واقع، به ضرر این رمزارز تمام می شود.

عدم داشتن بلاکچین اختصاصی

نداشتن یک بلاکچین اختصاصی و قرار داشتن بر بستر اتریوم هم می تواند یکی دیگر از معایب شیبا اینو محسوب شود؛ در حقیقت، این امر، در آینده می تواند به ضرر رمزارز دیجیتالی شیبا اینو تبدیل شود.

میم کوین بودن شیبا اینو

اینکه شیبا اینو، یک میم کوین است، می تواند جزو یکی از معایب شیبا اینو محسوب شود؛ در واقع، میم کوین بودن شیبا اینو، سبب می شود تا این ارز، به تعداد محدودی تولید شود و علاوه بر آن، ممکن است ارزش قیمتی آن کاهش پیدا کند.

میم کوین بودن شیبا اینو

تحلیل قیمت شیبا اینو در آینده

همانطور که گفتیم، رمزارز شیبا اینو یک میم کوین است؛ در واقع، رشد، فروش و سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال، با حمایت های غیر مستقیم ایلان ماسک و موج سواری روی ارز دوج کوین انجام شد و در نهایت توانست به ارزش بسیار بالایی در این بازار دست پیدا کند.

قیمت شیبا اینو در پی این جریانات، به شدت افزایش یافت و می توان گفت، در این حوزه، به رشد چشمگیری دست یافت؛ همچنین، یکی دیگر از مواردی که توانست روی قیمت ارز شیبا اینو تاثیر بگذارد، افزایش قیمت اتریوم بوده است؛ در نتیجه در پی این امر، رمزارز شیبا اینو هم به گونه ای توانست ارزش قیمتی خود را بالا ببرد.

با تمام این تفاسیر و تحلیل قیمت شیبا اینو، باز هم نمی توان آینده ارز شیبا چگونه است را پیش بینی کرد؛ اما می توان گفت تا زمانی که دوج کوین به رشد خود ادامه دهد، ارزش شیبا اینو هم رو به افزایش خواهد بود.

انواع توکن ها در بازار ارز دیجیتال

به طور کلی، اگر دستی در دنیای ارز دیجیتال که این روزها، افراد بسیاری را به خود جذب کرده است، داشته باشید، بدون شک، در رابطه با انواع توکن ها و رمزارزهای موجود در این حوزه هم، اطلاعات مفیدی در اختیار دارید؛ حالا ما قصد داریم در این قسمت از مقاله به بررسی انواع توکن ها و ویژگی های منحصر به فرد آنها بپردازیم.

برخی از بهترین توکن ها و ویژگی های آنها عبارتند از:

بهترین توکن های موجود در بازار ویژگی توکن ها
ارز دیجیتال چیلیز مناسب برای اماکن و رویدادهای ورزشی (مدیریت فعالیت های ورزشی، باشگاه ها و غیره)
ارز دیجیتال سوئیس بورگ قابلیت سرمایه گذاری برای عموم افراد (پیاده سازی شده بر شبکه اتریوم)
ارز دیجیتال لئو امکان دریافت تخفیف پنج درصدی در صورت اعطای وام و پیاده سازی شده در ۲ بستر بلاکچین اتریوم و ایاس
ارز دیجیتال کوکوین توکن قرار گرفتن بر بستر اتریوم و پشتیبانی شده توسط تمام کیف پول های شبکه اتریوم
ارز دیجیتال امپ انتقال ارز، بدون بازگشت و عمل کردن مانند یک وثیقه و تضمین ارزش انتقالی که هنوز انجام نشده است
ارز دیجیتال میکر پیاده سازی شده بر بستر اتریوم و عدم امکان استخراج رمزارز مذکور (نظارت و رای گیری در رابطه با پیشنهادات توسط دارندگان و سهام گذاران)
ارز دیجیتال ریون محافظت از سرمایه گذاران ریون توسط سیستم اتریوم؛ همچنین دارای سیستم پاداش دهی
ارز تل کوین برخوردار از رابط کاربری بسیار آسان، هزینه پایین و توکن غیر متمرکز
ارز دیجیتال سلسیوس قابلیت پشتیبانی از انواع تومن ها و مین ها در پلتفرم خود و عدم پرداخت کارمزد برای واریز، برداشت و غیره
توکن اوکی بی دارای بیش از ۴۰ صرافی غیر متمرکز و امکان رای توسط سهامداران این تومن برای توسعه آتی صرافی OKEx
ارز دیجیتال ترو یو اس دی ساخته شده بر بستر TrustToken و پشتیبانی مستقیم با دلار آمریکا

 

انواع توکن ها در بازار ارز دیجیتال

جمع بندی

خب حالا که تا به اینجای مقاله معایب شیبا اینو ما را همراهی کردید، شاید لازم است بگویم، برای کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی ها، مزایا و نحوه خرید رمزارز دیجیتالی شیبا اینو، به مابقی مقالات ما هم سری بزنید.

در مقاله فوق، ما سعی کردیم اطلاعات مفیدی راجع به معایب شیبا اینو در اختیار شما قرار دهیم تا همانطور که در مقالات قبلی با مزایای این ارز آشنا شدید، از معایب آن هم آگاه شوید.

 

سوالات متداول

1)  صرافی های دارای رمزارز شیبااینو چه نام دارند؟

از جمله صرافی های دارای رمزارز دیجیتال شیبا اینو که می توان این ارز را در آنجا معامله کرد، می توان به پولونیکس، گیت، بیت مارت، هو، بیلکسی و امثالهم اشاره کرد.

2)  میانگین ارزش رمزارز دیجیتال شیبا اینو تا چند سال آینده، چقدر تخمین زده شده است؟

همانطور که بالاتر هم در رابطه با این موضوع، صحبت کردیم، اطلاعات چندان دقیقی برای اثبات افزایش ارزش شیبا اینو وجود ندارد؛ اما به طور کل، برخی از کارشناسان، ارزش آن را تا ۰.۰۱ پیش بینی کرده اند.

3) با ارزش ترین رمزارزهای دیجیتال کدام‌ها هستند؟

اتریوم، بیت موین، بیننس کوین، شیبا اینو، کاردانو، پولکادات، چین لینک و ارزهایی نظیر این موارد، از جمله با ارزش‌ترین ارزهای دیجیتال به شمار می روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.