معرفی روش های خرید ارز شیبا اینو در ایران

روش خرید ارز شیبا برای هر یک از افرادی که تمایل به معامله در دنیای رمزارزهای دیجیتال دارند، حائز اهمیت است. از آنجا که بازار خرید و فروش ارز شیبا اینو در حال حاضر بسیار داغ و پررونق است، همچنین انتظار می‌رود که این ارز از آینده خوبی هم برخوردار باشد، سعی داریم در این مقاله به معرفی بهترین روش خرید ارز شیبا و سایر مطالب مفید پیرامون آن بپردازیم.

 

آشنایی با ارز دیجیتال شیبا اینو

شیبا اینو در واقع نام سگی ژاپنی است که تصویر آن به عنوان نمادی برای ارز دوج کوین استفاده می‌شود. با توسعه و رشد قیمت دوج کوین، این سگ‌ها همچون یک برند در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شدند. این امر سبب شد تا  بسیاری دیگر از پروژه‌های رمزارز هم از آن الهام بگیرند. در تابستان 1399 برای اولین بار با یک ارز دیجیتال به نام شیبا اینو آشنا شدیم.

پیش از آنکه در مورد روش خرید ارز شیبا صحبت کنیم، بهتر است بدانید که موسس این ارز در وبلاگی اعلام کرد هدف از عرضه این کوین، خلق پروژه‌ای غیرمتمرکز است و حتی هیچ سهمی از آن را به خود اختصاص نخواهد داد. ارز شیبا اینو در ابتدای عرضه، دارای ارزش و اعتبار بالایی نبود. اما تنها پس از گذشت چند ماه جایگاه خود را در دنیای ارزهای دیجیتال یافت. در حال حاضر ارز شیبا اینو به یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال مبدل شده است.

 

روش خرید ارز شیبا چگونه است؟

بهترین راه برای خرید شیبا اینو مراجعه به صرافی‌های بازار آنلاین داخلی است. زیرا کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌های اقتصادی کشور ایران، در صرافی‌های خارجی امکان ایجاد حساب و در نهایت خرید و فروش ارز شیبا را ندارند. هر گونه تلاش برای دور زدن قانون هم بی‌فایده هست و در صورت آگاه شدن سایت خارجی از اقدام غیرقانونی کاربر، سایت حساب مورد نظر را مسدود می‌کند. در نتیجه عدم دسترسی فرد به حساب، به منزله نابودی تمام سرمایه و دارایی او خواهد بود.

روش خرید ارز شیبا به این صورت است که باید به سایت صرافی‌های معتبر داخل کشور رجوع کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. پس از اینکه هویت شما توسط سایت تایید شد، باید سطح حساب کاربری خود را برای دسترسی به امکانات و قابلیت‌‎های سایت همچون میزان واریز و برداشت، ارتقا بخشید. فرآیند و روش خرید ارز شیبا در صرافی‌های ارز دیجیتال همانند خرید سایر رمزارزها، تنها در صورت افزایش موجودی در حساب کاربری افراد، آغاز خواهد شد.

بنابراین پس از ساخت یک حساب کاربری و شارژ کردن آن، افراد می‌توانند به خرید ارز دیجیتال شیبا اینو به صورت ریال یا تتر بپردازند. سپس در هر بار خرید، با در نظر گرفتن حجم مبادله، درصدی از معامله به عنوان کارمزد از کاربران دریافت خواهد شد. این کارمزد از هر دو طرف معامله ارز دیجیتال دریافت می‌شود. همچنین در صرافی‌های ارز دیجیتال کارمزد برای هر نوع واریزی صفر خواهد بود اما برای برداشت متناسب با نوع رمزارز، میزان کارمزد متغیر بوده و تعیین می‌شود.

                                

نحوه فروش شیبا اینو چگونه است؟

همانند روش خرید ارز شیبا، برای فروش شیبا اینو هم کاربران پس از ورود به بازار رمز ارز، باید درخواست فروش ارز شیبا را با تعیین مقدار قیمت مشخصی ثبت نمایند. فرآیند فروش شیبا به دو صورت محدود و سریع انجام خواهد شد. در روش محدود، کاربران به دلخواه قیمتی را برای فروش پیشنهاد می‌کنند. البته در چنین شرایطی نمی‌توان تضمین کرد که ارز شیبا حتما به فروش برسد.

اما در فروش به صورت سریع به دلیل اینکه قیمت فروش ارز متناسب با قیمت بازار است، بنابراین معامله به سرعت انجام خواهد شد. میزان کارمزد برای فروش ارز دیجیتال شیبا اینو هم به حجم معاملات کاربران در 30 روز گذشته بستگی خواهد داشت و از دو طرف معامله دریافت می‌شود.

نحوه فروش شیبا اینو چگونه است؟

قیمت شیبا اینو به صورت لحظه‌ای

تاریخچه قیمت شیبا اینو بیانگر نوسانات زیاد این ارز دیجیتال است. اما قیمت شیبا اینو در مدت زمان بسیار کوتاهی برای مثال 6 ماه، حدود 4200 درصد رشد یافت. همچنین بالاترین قیمت این ارز مربوط به تاریخ 6 آبان ماه 1400 است که قیمت 0.000088 دلار را به ثبت رساند. در حال حاضر نیز ارزش توکن شیبا اینو ثابت نیست؛ اما می‌توان گفت که در این لحظه قیمت آن حدود 0.000021 دلار است.

 

پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022

علاوه بر روش خرید ارز شیبا، پیش بینی قیمت این ارز نیز از موضوعات پراهمیت برای کاربران است. با تحلیل قیمت شیبا اینو و همچنین بررسی بازار این ارز دیجیتال پرطرفدار، می‌توان تا حدودی قیمت آن را پیش بینی کرد. اما کاملا روشن است که در دنیای رمزارزها هیچ چیز را نمی‌توان با قطعیت بیان کرد. از آنجا که قیمت ارز شیبا از زمان شروع عرضه تا کنون رشد بسیار زیادی داشته و توسعه دهندگان این ارز نیز همواره بر قابلیت‌های آن می‌افزایند، می‌توان انتظار داشت که در آینده ارز شیبا اینو از قیمت بسیار بالایی برخوردار باشد.

پیش بینی قیمت شیبا تا سال 2022

جمع بندی

ارز شیبا اینو از محبوب‌ترین رمزارزهای دیجیتال محسوب می‌شود که هر روز بر تعداد سرمایه گذاران آن افزوده می‌شود. بنابراین روش خرید ارز شیبا برای بسیاری از افراد که قصد سرمایه گذاری و خرید و فروش ارز شیبا اینو را دارند، بسیار مهم است. برای موفقیت در عرصه ارز دیجیتال علاوه بر آگاهی از روش خرید، کسب اطلاعات صحیح و شناخت دقیق دنیای رمزارزها هم، اهمیت دارد.

 

سوالات متداول

بهترین روش خرید ارز شیباچیست؟

بهترین روش خرید ارز شیبا مراجعه به صرافی‌های دیجیتال رمزارز داخل کشور است که از این طریق می‌توان به راحتی به خرید و فروش و انواع مبادلات در دنیای رمزارزها پرداخت. اما پیش از هر اقدامی از اعتبار و امنیت صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

مراحل خرید شیبا اینو چگونه است؟

مراحل خرید ارز شیبا به این صورت است که ابتدا باید در سایت صرافی دیجیتال موردنظر حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. سپس با شارژ کردن حساب کاربری به خرید ارز شیبا به صورت تومان و یا تتر بپردازید. در هر دفعه خرید نیز مقداری کارمزد بسته به حجم مبادله، از هر دو طرف معامله دریافت می‌شود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو چگونه است؟

با اینکه در دنیای رمزارزهای دیجیتال نمی‌توان در مورد چیزی با قطعیت نظر داد، اما بنا بر تاریخچه قیمت ارز شیبا اینو و همچنین تحلیل بازار این ارز، می‌توان انتظار داشت که ارز شیبا از قیمت و ارزش بالایی در آینده برخوردار باشد.

پس از خرید ارز شیبا باید آن را در کجا نگهداری کرد؟

با استفاده از کیف پول ارز دیجیتال می‌توانید از ارز شیبا اینو خریداری شده توسط خود نگهداری کنید. کیف پول‌ها به دو صورت گرم و سرد موجودند که کیف پول گرم رایگان است. اما برای تهیه کیف پول سرد باید مبلغی را پرداخت نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.