متاورس شیبا اینو ؛ آینده شیبا چگونه خواهد شد؟

شیبا اینو یک توکن جدید است و  با وارد شدن به دنیای متاورس شیبا تغییر بزرگی در آینده ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد می‌کند. با ورود شیبا اینو به دنیای متاورس، این ارز دیجیتال تا حد زیادی دچار تغییر و تحول شد. فردی به نام شیتوشی کوساما که در زمینه ارز دیجیتالی شیبا اینو تخصص دارد در این زمینه گفت تیم شیبا اینو قصد وارد شدن به دنیای متاورس را دارد و می‌خواهد در آینده گیمینگ بر مبنای بلاک چین، تغییراتی ایجاد کند. این فرد اظهار کرده است که متاورس شیبا در زمینه بازی‌های سه بعدی تحول خیلی بزرگی ایجاد می‌کند. در حالی که مدت‌ها قبل تیم شیبا اینو گفته بود که می‌خواهد بر بستر بلاک چین اتریوم، بلاک چین لایه دوم را ایجاد کند.

 مهم‌ترین مزیت این بلاک چین این است که هزینه‌های گس را که برای انجام تراکنش‌های شبکه ضروری است، کاهش می‌دهد. در حقیقت می‌توان گفت دنیای مجازی متاورس این قابلیت را دارد که به یک صنعت تریلیون دلاری تبدیل شود. متاورس دنیایی برای سرگرمی، تبلیغات و حتی در بعضی مواقع دنیایی برای کار کردن است.

 متاورس ابزاری برای توسعه اینترنت نیست بلکه در حقیقت جانشینی برای آن محسوب می‌شود و در آینده به وسیله بلاک چین و برنامه‌های غیر متمرکز ساخته خواهد شد. در ادامه این مقاله متاورس شیبا را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

متاورس شیبا اینو

پروژه فروش زمین‌های متاورس شیبا

بعد از این که پروژه متاورس شیبا اینو جدی شد، شروع به فروش زمین‌های مجازی کرد و طی یک اعلامیه رسمی متاورس اعلام کرد که پورتال متاروس کاربران به زودی راه اندازی می‌شود. متاورس شیبا در حال راه اندازی حدوداً 100 هزار قطعه زمین مجازی در بخش‌های فناوری، ارز، رشد و دفاع است. افراد کاربر برای خرید زمین‌های مجازی شیبا باید اقدام به خارج کردن اتریوم کنند. دلیل این امر این است که اکوسیستم قادر است از طریق نقد کردن مقادیر زیاد ارز شیبا، تاثیر قابل توجهی بر قیمت ارز شیبا اینو بگذارد ولی بازار اتریوم ارزش بیشتری دارد و نقد کردن توکن به روی قیمت شیبا تاثیری ندارد.

با توجه به این که شیبا اینو به یک پروژه کاربردی تبدیل خواهد شد و در صورت وارد شدن آن به دنیای متاورس، شیبا اینو از ارز دیجیتال دوچ کوین جدا می‌شود. با وجود این که سرمایه گذران و هولدرهای زیادی طرفدار این توکن هستند، قیمت شیبا اینو با وارد شدن به متاورس و همچنین افزایش روند توکن سازی آن، به طور چشم‌گیری زیاد می‌شود. این امر باعث می‌شود خرید و فروش شیبا اینو افزایش پیدا کند.

بعضی از این زمین‌های مجازی، به مکان‌های کلیدی مربوط هستند و برای سفرهای داخلی متاورس استفاده می‌شوند و در حقیقت مکان عمومی هستند. نقاطی مانند جاده‌ها، بلوارها، خیابان‌ها، راهروها و مناطق مرکزی از مکان‌هایی هستند که نمی‌توان در آن‌ زمین خرید.

یکی از مهم‌ترین عواملی که ارزش شیبا اینو را هر قطعه زمین مشخص می‌کند، موقعیت مکانی آن زمین است. زمین‌هایی که فرصت بیشتری برای ساخت و ساز در منطقه‌های استراتژیک دارند، درآمد بیشتری هم دارند. به این ترتیب زمین‌های این متاورس دارای 4 سطح مختلف هستند  و این 4 سطح عبارتند از:

  • پشم نقره‌ای سطح 4
  • دم طلایی سطح 3
  • پنجه پلاتینیومی سطح 2
  • دندان الماسی سطح 1

یکی از نکات قابل توجه در مورد این زمین‌های مجازی این است که  4307 قطعه زمین برای مناطق تجاری وجود دارد که  غیر قابل خرید هستند. علاوه بر این در حدود 15 قطعه زمین هم برای افرادی است که در تیم توسعه دهنده مشغول به کار هستند. برای اولین بار در اوایل ماه فوریه بود که شیبا اینو در مورد پروژه متاروس خبر داد ولی در آن زمان هیچ چیزی در مورد این پروژه مشخص نبود.

 

مزیت خرید زمین در متاورس شیبا

اکوسیستم شیبا که شامل ارزهایی مانند bone, leash, shib هست در حال رشد و تکامل است و علاوه بر این به زودی شاهد محصولات جدیدی مثل شیباریوم خواهیم بود. متاورس شیبا می‌تواند در بستر شیباریوم تا حد زیادی گسترش پیدا کند. در حقیقت خرید زمین در متاورس فقط یک سرمایه گذاری ساده محسوب نمی‌شود و خریداران می‌توانند سود زیادی از این پروژه به دست آورند.

افرادی که در این متاروس زمین دارند، این امکان را دارند تا به واسطه آن به درآمد برسند و علاوه بر این با جمع کردن منابع مختلف، پاداش هم بگیرند. به طور کلی می‌توان گفت این متاورس شیوه‌ای منحصر به فرد و هیجان انگیز برای به درآمد رسیدن ایجاد کرده است. همچنین با قرار دادن یک فضای اختصاصی در اختیار کاربران به آن‌ها کمک می‌کند تا پروژه‌های خود را بسازند و به راحتی آن را مدیریت کنند.

در متاورس شیبا، مناطق مختلف در حال اجرای نقش‌های مختلف هستند. کاربران می‌توانند از خرید زمین در این متاورس از مزایا و امکانات زیادی بهره مند می‌شوند. زمین داران همچنین می‌توانند رمز ارز شیبای خود را بسوزانند تا اسم زمین‌هایشان را تغییر دهند. اولین کاربرد توکن شیبا در متاورس همین کار است.

 

مراحل فروش زمین در متاورس شیبا

افرادی که قصد خرید زمین در متاورس شیبا را دارند باید قبل از خرید زمین به نکات مهمی توجه کنند. کاربران برای خرید زمین ابتدا باید به بخش LEASH LOCKER که در وبسایت رسمی متاورس است مراجعه کنند. به این ترتیب افراد این امکان را دارند تا از طریق قفل کردن توکن‌های LEASH برای یک مدت کوتاه، سریع‌تر از بقیه افراد به این زمین‌ها دسترسی داشته باشند. افرادی که توکن‌های شیبوشی دارند، می‌توانند بدون داشتن توکن‌های LEASH به این بخش مراجعه کنند و در مراسم فروش شرکت کنند.

روش قیمت‌گذاری زمین‌های متاورس شیبا به این صورت است که ابتدا کاربرها قیمت پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند و اگر تا 3 روز بعد از قیمت گذاری، کسی قیمت بالاتری پیشنهاد ندهد، زمین به فردی داده می‌شود که قیمت بیشتری پیشنهاد داده است. اگر بعد از 72 ساعت زمینی به فروش نرسد وارد مرحله بعدی می‌شود و دوباره به پروسه قیمت گذاری و فروش وارد می‌شود.

کاربران برای شرکت در مراسم فروش باید توکن‌های خود را به وسیله ابزراهایی که در وب‌سایت رسمی موجود است، قفل کنند. به این ترتیب کاربران به نقشه متاورس دسترسی دارند و می‌توانند قیمت مورد نظر خود را اعلام کنند.

مراحل فروش زمین در متاورس شیبا

جمع‌بندی

در این مقاله به متاورس شیبا و تغییر بزرگی در آینده ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد می‌کند پرداختیم. مطمعنا متاورس نه تنها بر روی ارز های دیجیتالی، بلکه بر روی زندگی ما هم تاثیر بسیاری می‌گذارد. در این مطلب سعی کردیم تا توضیحات کاملی درباره خرید و فروش زمین در متاورس شیبا اینو  و همچنین مزیت های خرید زمین در متاورس شیبا بدهیم. اگر در هریک از این زمینه ها سوالی دارید می توانید در قسمت کامت از ما بپرسید.

 

سئوالات متداول در مورد متاورس شیبا

کاربرد توکن شیبا در متاورس چیست؟

یکی از کاربردهای توکن در متاورس شیبا این است که از آن برای اجاره گران‌ترین زمین‌ها در کل متاورس استفاده می‌شود.

فروش زمین‌های متاورس شامل چند مرحله می‌شود؟

زمین‌های متاورس در سه مرحله مزایده، مراسم هولدر و فروش عمومی به فروش می‌رسند.

فروش عمومی زمین‌های متاورس شیبا به چه صورت است؟

بعد از پایان یافتن مرحله اول و دوم، افراد می‌توانند اقدامات لازم را برای خرید زمین‌های باقی مانده انجام دهند. برای فروش این زمین‌ها نیازی به قفل کردن دارایی نیست و با قیمت ثابت به فروش می‌رسند.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.