از تاریخچه قیمت شیبا اینو چه می‌دانید؟

تاریخچه قیمت شیبا اینو برای تمام کسانی که تمایل به سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال دارند، بسیار حائز اهمیت است. با بررسی و تحلیل بازار این توکن پرطرفدار، می‌توان به اطلاعات مفیدی در خصوص ارزش و اعتبار آن دست یافت. در این مقاله قصد داریم ضمن بیان تاریخچه قیمت شیبا اینو به بررسی نحوه خرید و فروش این رمز ارز هم بپردازیم.

 

از شیبا اینو چه می‌دانید؟

شیبا اینو با نام اختصاری “SHIB” از رمزارزهای محبوب و پرطرفداری است که هم اکنون به یکی از رقبای جدی و سرسخت دوج کوین تبدیل شده است. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال همواره در تلاش هستند که جایگاه بالاتری را در بازار کسب نموده و از دوج کوین پیشی بگیرند.

پیش از بیان تاریخچه ارز شیبا اینو بهتر است بدانید که این ارز دیجیتال در ماه آگوست سال 2020 توسط فردی ناشناس که ریوشی نام داشت ساخته و ارائه شد. در مدت زمان بسیار کوتاهی ارز شیبا توانست رشد چشمگیری را رقم بزند و به سرعت جایگاه خوبی را در بازار جهانی ارزهای دیجیتال به دست آورد. همچنین برای اینکه معاملات این ارز دیجیتال، از ثبات و امنیت کافی برخوردار باشد، ارز شیبا مبتنی بر بلاک چین اتریوم است.

 

از نحوه خرید شیبا اینو چه می‌دانید؟

برای کسانی که نسبت به تاریخچه قیمت شیبا اینو کنجکاو هستند، چگونگی خرید این ارز نیز بسیار جذاب است. همان طور که می‌دانیم کشور ایران از لحاظ اقتصادی و در سطح بازارهای جهانی دچار محدودیت‌ها و تحریم‌های بسیاری است. این امر به کاربران ایرانی اجازه نمی‌دهد در صرافی‌های دیجیتال جهانی به خرید و فروش ارز بپردازند.

حتی اگر کاربران به صورت غیر قانونی برای ساخت حساب کاربری اقدام کنند، سایت مورد نظر مطلع خواهد شد و حساب را مسدود می‌کند که در این صورت تمام زحمات و سرمایه کاربر از دست خواهد رفت. بنابراین معقول‌ترین و آسان‌ترین راه برای خرید شیبا اینو مراجعه به صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است. البته همه افراد باید پیش از شروع همکاری، از معتبر بودن و امنیت صرافی مورد نظر اطمینان حاصل نمایند.

 

فروش شیبا اینو چگونه است؟

فروش این ارز دیجیتال نیز در صرافی‌های دیجیتال انجام می‌شود. برای فروش شیبا اینو همانند سایر ارزها دو شیوه وجود دارد؛ فروش محدود و فروش سریع. در شیوه محدود کاربران به دلخواه قیمتی را برای ارز خود تعیین خواهند کرد و درخواست فروش را ثبت می‌کنند.

در این صورت تضمینی وجود ندارد که معامله‌ای صورت بگیرد و ارز کاربران فروخته شود. در فروش به شیوه سریع، قیمت ارز کاربرانی که قصد فروش دارند بر مبنای قیمت بازار تعیین می‌شود که در این صورت قطعا ارز شیبا اینو به سرعت به فروش خواهد رسید.

 

تاریخچه قیمت شیبا اینو چگونه است؟

در این بخش قصد داریم به تاریخچه قیمت ارز شیبا اینو بپردازیم.

تاریخچه قیمت شیبا اینو چگونه است؟

آگوست سال 2020

در ماه آگوست سال 2020 قیمت یک توکن از ارز شیبا حدود 0.00000000051 دلار بود. به عبارتی کاربران با پرداخت 100 دلار می‌توانستند 196.078.431.372 از توکن شیبا اینو را خریداری کنند.

آگوست تا ماه مارس 2021

در حدود این 8 ماه هیچ اتفاق چشمگیری برای ارز شیبا اینو رخ نداد. همچنین از آگوست تا ماه مارس سال 2021 میانگین حجم معاملات این ارز دیجیتال به صورت روزانه بین صفر و چند هزار دلار متغیر بود.

13 مارس 2021

در این تاریخ قیمت بازار شیبا اینو به 1.28 میلیون دلار رسیده بود که تا آن روز فقط حدود 13 هزار نفر در شیبا اینو سرمایه گذاری و فعالیت داشتند.

14 مارس 2021

در این تاریخ با اعلام ایلان ماسک در توییتر، مبنی بر اینکه قصد سرمایه گذاری در شیبا اینو را دارد، قیمت شیبا اینو و سرمایه گذاری در آن روند صعودی بسیار زیادی را طی کرد.

20 آوریل 2021

در این تاریخ، جردن بلفورت که با نام مستعار گرگ وال استریت هم شناخته شده است در توییتر این عبارت را منتشر کرد: (شیبا اینو را به من نشان بده). در تاریخ 20 آوریل ارزش بازار شیبا اینو رقمی حدود 535 میلیون دلار و قیمت هر واحد از شیبا هم 0.00004058 دلار بود.

22 آوریل 2021

بر اساس تاریخچه قیمت شیبا اینو در این تاریخ، تعداد سرمایه گذاران این ارز دیجیتال افزایش یافت و به 100 هزار نفر رسید.

30 آوریل 2021

در تاریخ 30 آوریل 2021 مقاله‌‌ای رسمی در خصوص ارز شیبا اینو منتشر شد که چگونگی فرآیند رشد و همچنین نحوه توزیع توکن این ارز را توضیح می‌داد.

7 می 2021

در این تاریخ نیز تعداد سرمایه گذاران ارز دیجیتال شیبا اینو به 150 هزار نفر رسید و افزایش یافت.

8 می 2021

در این تاریخ با اضافه شدن 50 هزار نفر دیگر به تعداد سرمایه‌گذاران این ارز، تعداد کیف پول‌های  نهایی آن به 200 هزار مورد رسید. این امر سبب شد که در همین تاریخ ارزش بازار شیبا اینو از قیمت 10 میلیارد دلار هم بگذرد.

11 می 2021

 قیمت توکن این ارز دیجیتال حدود 0.00003571 دلار شد. به عبارتی ارزش 100 دلاری که در شروع عرضه، سرمایه گذاری شده بود، اکنون 7 هزار دلار افزایش یافت. یعنی رشد 8 برابری در عرض کمتر از یک ماه.

4 جولای 2021

در این تاریخ “CoinmarketCap” اعلام کرد که ارز دیجیتال شیبا اینو و “Doge killer” جزء پنج توکن برتر آمریکا هستند.

20 جولای 2021

تاریخچه قیمت شیبا اینو بیانگر این است که در تاریخ 20 جولای 2021 ارزش بازار این ارز دیجیتال به 2.3 میلیارد دلار کاهش یافت. اما در ادامه می‌بینیم که چه طور این ارز ثبات خود را در بازار حفظ می‌کند و توسعه می‌یابد.

7 اکتبر 2021

در این تاریخ،  شراکت “NowPayment” با شیبا اینو سبب شد تا سرمایه ‌گذاران شیبا بتوانند با استفاده از این توکن به خریدهای الکترونیکی بپردازند. بنابراین در این تاریخ ارزش بازار شیبا اینو به 20 میلیارد دلار افزایش یافت.

27 اکتبر 2021

در تاریخ 27 اکتبر در عرض دو روز قیمت هر واحد از شیبا اینو حدود 0.00005672 افزایش یافت که در این صورت بهاء هر 100 دلار سرمایه گذاری بر این ارز به 11.121.568 رسیده بود.

28 اکتبر 2021

در این تاریخ قیمت هر واحد از ارز شیبا اینو به 0.00008845 دلار رسید و بهاء هر 100 دلار سرمایه گذاری بر شیبا اینو به 17.343.137 رسیده بود.

1 نوامبر 2021

در این تاریخ برای مدت کوتاهی شیبا اینو توانست از دوج کوین به عنوان میم کوین شماره یک پیشی بگیرد و در میان 10 رمزارز برتر بازار باشد. در این تاریخ قیمت شیبا اینو به 0.00008845 دلار رسیده بود.

16 ژوئن 2021

طبق تاریخچه قیمت شیبا اینو، در این تاریخ ارزش شیبا در عرض 24 ساعت بیشتر از 25 درصد افزایش یافت و با قیمت 0.00000841 دلار مبادله شد.

 

قیمت شیبا اینو چه قدر است؟

قیمت شیبا اینو همواره در حال تغییر است و امری ثابت نیست. ارزش و بهاء این ارز دیجیتال برخلاف قیمت بیت کوین یا اتریوم از طریق ترند شدن در شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. با اینکه قیمت شیبا به صورت لحظه‌ای قابل تغییر است اما در حال حاضر ارزش آن حدود 0.000021 دلار، برابر با یک تومان است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو به چه صورت است؟

پیش بینی شیبا اینو امری ساده نیست و نمی‌توان با قطعیت در مورد آن نظر داد. اما با تحلیل شیبا اینو و بررسی بازار آن، می‌توان گفت که در آینده احتمال افزایش ارزش کوین‌های شیبا اینو بسیار زیاد است. همان طور که در گذشته این ارز دیجیتال در زمان بسیار کوتاهی افزایش قیمت چشمگیری را به همراه داشت، انتظار می‌رود در آینده هم موفقیت‌های قابل توجه‌ای را برای سرمایه گذاران خود رقم بزند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو به چه صورت است؟

جمع بندی

شیبا اینو یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این رمز ارز به صورت غیرمتمرکز طراحی و عرضه شده است. تاریخچه قیمت شیبا اینو بیانگر رشد چشمگیر ارزش این ارز دیجیتال در مدتی کوتاه است. بنابراین سرمایه گذاری عاقلانه بر روی آن و انجام معاملات با این رمز ارز می‌تواند موفقیت آمیز باشد.

 

سوالات متداول

1. تاریخچه قیمت شیبا اینو چگونه است؟

آنچه که تاریخچه قیمت شیبا اینو به ما می‌گوید حاکی از آن است که این ارز دیجیتال با فراز و فرودهای خود، در نهایت توانسته سرمایه گذاران زیادی را جذب کند و در مدت کوتاهی رشد چشمگیری را رقم بزند.

2. آیا سرمایه گذاری در شیبا اینو درست است؟

سرمایه گذاری در شیبا اینو اگر به صورت معقول، با آگاهی، شناخت کافی و محتاطانه صورت گیرد می‌تواند موفقیت‌های مطلوبی را برای کاربران به دنبال داشته باشد.

3. خرید و فروش شیبا اینو چگونه است؟

خرید و فروش شیبا اینو را می‌توان در صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی که امن و معتبر باشند تجربه کرد. فروش ارز شیبا به دو صورت محدود و سریع صورت می‌گیرد.

4. آینده شیبا اینو چگونه است؟

شاید نتوان با قطعیت راجع به آینده ارز دیجیتال شیبا اینو صحبت کرد، اما از آنجا که توسعه دهندگان این ارز همواره به دنبال افزودن قابلیت‌های نوین بر آن هستند می‌توان انتظار داشت که ارز شیبا از آینده‌ای مطلوب برخوردار باشد.

پست های مشابه:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.